Promocja

Nosidełka

Jesteśmy wielkimi fanami noszenia dzieci przy sobie bez względu na metodę, ale miękkie nosidełka mają pewne dodatkowe zalety. Dzięki swym nieskomplikowanym pasom na ramiona i łatwym w obsłudze klamrom do regulacji miękkie nosidełko jest łatwe w obsłudze (co sprawia, że jest idealne dla młodych rodziców!). Wystarczy przełożyć nosidełko przez ramiona i szybko dostosować pas biodrowy, aby uzyskać wygodne dopasowanie i od razu umieścić w nim dziecko i ruszyć w drogę, mając pewność, że jest ono w pełni bezpiecznie. Chociaż chusty i nosidełka typu temblak są znanymi od dawna akcesoriami do noszenia dzieci, są one mniej intuicyjne i wymagają nieco więcej czasu i koncentracji, aby prawidłowo nosić dziecko.

Nosidełka są nie tylko bezpieczne, ale również korzystne dla rozwijającego się kręgosłupa dziecka, ponieważ zmniejszają nacisk na małe bioderka i plecy. Nasze nosidełka Savvy 4w1 i Savvy Lite 3w1 zostały starannie zaprojektowane, aby ułożyć dziecko w naturalnej pozycji w kształcie litery C, czyli w jego ulubionej pozycji płodowej, która jest najlepsza dla jego rozwoju (i przytulania!). Dodatkowo specjalnie zaprojektowane wsparcie w naszych nosidełkach pozwala dziecku siedzieć z uniesionymi kolanami w ergonomicznej pozycji w kształcie litery M, która sprzyja zdrowemu rozwojowi pleców i bioder.

Sprawdź, czy wszystkie pasy są odpowiednio zapięte i dociągnięte, abyście oboje mogli czuć się bezpiecznie. Ułóż odpowiednio maluszka, aby jego kręgosłup ułożył się w kształcie litery „C”, a nogi i biodra w kształcie litery „M” (patrz wyżej). Najważniejsze, abyście oboje czuli się komfortowo!

Tak! Nosidełka Joie posiadają certyfikat potwierdzający, że są bezpieczne dla bioder, wydany przez Hip Dysplasia Institute (Instytut Dysplazji Stawów). Optymalne wsparcie pozwala utrzymać malucha w praktycznej i ergonomicznej pozycji w kształcie litery M, która sprzyja zdrowemu rozwojowi jego kręgosłupa i bioder. Gdy dziecko ma uniesione kolana i rozchylone biodra, stanowi to idealną pozycję do przytulania i jego rozwoju.

Nosidełka Joie to produkt w jednym rozmiarze, które faktycznie spełnia swoje zadanie, rozciągając się od damskiego rozmiaru XS do męskiego rozmiaru 2XL.

Savvy obwód pasa: 56-148 cm

Tak! Nosidełka Joie są przystosowane do wszystkich kształtów i rozmiarów ciała, a klamry regulacyjne przesuwają się w szybki i łatwy sposób, umożliwiając bezproblemowe dostosowanie według indywidualnych potrzeb.

Noszenie dzieci nie powinno być skomplikowane. Nosidełka Joie ułatwiają noszenie dzięki sprytnym klamrom magnetycznym ulokowanym na pasach naramiennych i nieskomplikowanym zapięciom, dzięki którym w łatwy sposób możesz samodzielnie założyć oraz wyregulować nosidełko, bez konieczności pomocy drugiej osoby.

Chcesz zobaczyć to na filmiku? Zapraszamy do obejrzenia naszego filmu instruktażowego na YouTube, który prezentuje sposób zakładania nosidełka i zabezpieczenia dziecka w każdym z dostępnych trybów.

Nie, ponieważ nasze nosidełka są wyposażone w wiele podpórek, aby utrzymać dziecko w bezpiecznej pozycji. Nie możesz zatem karmić piersią, nosząc dziecko w nosidełku, ponieważ będzie ono zbyt ściśle przylegało do Twojego ciała, aby zapewnić mu ergonomiczną pozycję podczas noszenia.

Tak! Wystarczy umieścić nosidełko w worku do prania, aby po wypraniu było optymalnie czyste. Chcesz sobie poradzić z drobnym problemem ślinienia się dziecka? Chłonny śliniak dla niemowląt możesz szybko odpiąć i włożyć do pralki, aby po wypraniu był optymalnie czysty.

Kategorie

Foteliki samochodowe
Wózki dziecięce
Krzesełka
Huśtawki i bujaczki
Łóżeczka
Nosidełka dla niemowląt
Foteliki samochodowe
Wózki dziecięce