Promocja

Krzesełka

To zależy od Ciebie i malucha, ale wiele dzieci odstawia się od piersi między 6 a 12 miesiącem ich życia. Dlatego wszystkie krzesełka Joie są odpowiednie dla dzieci od 6 miesięcy do 3 lat. Z Mimzy Spin 3w1 i Mimzy Recline można również korzystać od narodzin dziecka, dzięki opcji pełnego odchylenia do pozycji leżącej do karmienia noworodka.

Tak, wszystkie tworzywa, z których wykonano produkty Joie do użytku domowego są wolne od BPA.

Tace, w które są wyposażone Mimzy Snacker i Snacker 2w1, a także wkładki do tac, które z kolei dodane do wyposażenia Mimzy Recline, Mimzy Spin 3w1 i Multiply 6w1 można myć w zmywarce!

Pokrowce na siedzisko krzesełka do karmienia Joie zostały wykonane z tkanin powlekanych, które można przetrzeć ściereczką i mimo że nie należy ich prać w pralce, to jednak można je zdjąć w celu dokładnego ich wyczyszczenia. Mimzy Recline, Mimzy Spin 3w1 i Multiply 6w1 wyposażone są w dodatkowe wkładki dla niemowląt na siedzisko, które można prać w pralce.

Zawsze należy używać mobilnej podstawki na twardym, podpartym czterema nogami krzeseśle z wysokim oparciem. Nie zalecamy używania mobilnej podstawki na krześle obrotowym, stołku, krześle składanym lub miękkim tapicerowanym fotelu.

Tak! Nasze krzesełka do karmienia z regulacją wysokości (Snacker 2w1, Mimzy, Mimzy Recline, Mimzy Spin 3w1 i Multiply 6w1) są szczególnie poręczne, ponieważ można je dopasować do wysokości stołu i przybliżyć tak, aby dziecko mogło uczestniczyć w rodzinnych posiłkach.

Kategorie

Foteliki samochodowe
Wózki dziecięce
Krzesełka
Huśtawki i bujaczki
Łóżeczka
Nosidełka dla niemowląt
Foteliki samochodowe
Wózki dziecięce