Promocja
NASZA HISTORIA

pure joy

od nas dla Ciebie

W Joie uwielbiamy się śmiać, ale jak przychodzi co do czego, to jesteśmy poważni.  Zwłaszcza kiedy chodzi o Wasze samopoczucie, Wasze rodziny i ochronę naszego środowiska.

testowanie produktów

Poważnie traktujemy naszą rolę w ochronie Twojego codziennego życia, przekraczając normy bezpieczeństwa UE, aby Twoja rodzina była uśmiechnięta od pierwszej podróży do domu do pierwszego dnia szkoły.

przezorny zawsze ubezpieczony

Wyposażenie dla dziecka powinno przede wszystkim optymalnie służyć Ci każdego dnia. Dlatego podczas testów poddajemy nasze produkty ekstremalnym obciążeniom, ponieważ chcemy mieć pewność, że są one w stanie sprostać każdemu napotkanemu przez Ciebie wyzwaniu.

certyfikowane bezpieczeństwo

Wiele z naszych fotelików przeszło najtrudniejsze testy przeprowadzane przez niezależne instytucje testujące

stworzone na lata

Właśnie w taki sposób powstają nasze trwałe produkty do codziennych wyzwań:

co jeszcze testujemy

Wybierz kategorię, aby dowiedzieć się więcej

nasze materiały

Ponieważ twój mały pasażer jest niezwykle cenny, staramy się stosować tylko najwyższej jakości materiały do produkcji sprzętu dla niego.

chronimy środowisko

Twoje dzieci powinny cieszyć się dobrym samopoczuciem teraz i długo po tym, jak wyrosną ze swojego sprzętu. Dlatego robimy wszystko, co możemy, aby miejsca, w których żyją i bawią się pozostały bezpieczne.

stworzone z butelek

W naszej kolekcji Cycle użyte plastikowe butelki przekształcamy w piękne, trwałe tkaniny.

dajemy coś od siebie

Zależy nam jedynie na tym, aby was uszczęśliwić. To jest nasz cel — każdego dnia. Dlatego zawsze staramy się dać coś od siebie. Każda rodzina napotyka na różne wyzwania, a my je wszystkie pokonujemy razem z Wami!

dajemy coś od siebie

Wybierz kategorię, aby dowiedzieć się więcej

nasi pracownicy

Staramy się zapewnić optymalne warunki pracy, aby każdy pracownik był zadowolony, doceniając przez to umiejętności naszych członków zespołu i pomagając im rozwijać talenty.

Kategorie

Foteliki samochodowe
Wózki dziecięce
Krzesełka
Huśtawki i bujaczki
Łóżeczka
Nosidełka dla niemowląt
Foteliki samochodowe
Wózki dziecięce