touristpoznaj tourist™

Pakowny kumpel podróży wyposażony w wiele cennych dodatków dla najmłodszych podróżników. Cudowne dostosowanie, które pozwoli pokonać wiele mil zarówno z gondolą, jak i z kompatybilnym fotelikiem/nosidełkiem dla niemowląt oraz zabrać dziecko na wycieczki bez zbędnego wysiłku.liczne możliwości

Ten malutki podróżnik dodaje błyskotliwości i funkcjonalności do codziennych przygód Twojego dziecka, pozostając z nim znacznie dłużej, rosnąc od wózka używanego z gondolą Joie ramble™ lub z wybranym nosidełkiem dla niemowlaków Joie* aż do smukłego wózka spacerowego.

* Gondola ramble™ i nosidełka dla niemowląt Joie sprzedawane oddzielnie

lekki odpoczynek

Wyposażony w liczne dodatki bez obciążenia zbędnymi kilogramami, stanowi jeden z najlżejszych, w pełni wyposażonych, dostępnych na rynku wózków spacerowych, ważąc nieco poniżej 6 kg.

wózek dziecięcy tourist joie baby

samoczynne składanie

Niewiarygodnie prosty system samodzielnego składania się wózka oraz niewiarygodnie płaskie rozmiary po złożeniu sprawiają, że ten wózek jest jednym z najłatwiejszych wózków do złożenia i jednym z najmniejszych po złożeniu.

Gdzie kupić nasz produkt?

Zapoznałeś się ze szczegółowym opisem produktu? Chcesz go kupić, zobaczyć na żywo lub potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z jednym z naszych autoryzowanych sprzedawców w rejonie Twojego zamieszkania.

znajdź sklep

Dodatkowe informacje

Dowiedz się więcej: poznaj recenzje produktu, sprawdź certyfikaty i nagrody, jakie otrzymał, lub kup produkt w naszym sklepie on-line.

Recenzje
Certyfikaty
Kup produkt

wszystkie funkcje

Wybierz swój kolor

Zapoznaj się z aktualnie dostępną kolorystyką i wybierz dla siebie swój ulubiony kolor.

Specyfikacja

Wymiary rozłożonego produktu:
83,1 x 47,1 x 106 cm (dł. x szer. x wys.)

Wymiary złożonego produktu:
66,1 x 47,1 x 24,3 cm (dł. x szer. x wys.)

Waga produktu: 5,92 kg.

Przeznaczenie produktu:
od urodzenia do 15 kg.

Certyfikat zgodności: EN1888:2012

certyfikat wóżek dziecięcy tourist joie baby certyfikat wóżek dziecięcy tourist joie baby certyfikat wóżek dziecięcy tourist joie baby certyfikat wóżek dziecięcy tourist joie baby

Wsparcie i Instukcje

Instrukcja obsługi

Skontaktuj się ze wsparciem

tourist™ opcje dodatkowe

fotelik samochodowy i-snug joie baby

i-snug

Zobacz produkt
fotelik samochodowy i-gemm-2 joie baby

i-gemm 2

Zobacz produkt
fotelik samochodowy i-level joie baby

i-level

Zobacz produkt