litetrax E

poznaj litetrax™ E

Modna i ceniona spacerówka z rodziny wózków Litetrax w ekonomicznej i jeszcze lżejszej odsłonie to propozycja skierowana dla rodziców, którzy ze względu na swoją mobilność cenią sobie przede wszystkim lekkość i kompaktowość w wózkach dziecięcych. "Odchudzona" - 9,74 kg - wersja wózka Litetrax jest w pełni funkcjonalna i zachowała wszystkie nieodzowne cechy wyróżniające wózki z tej serii, w tym charakterystyczny mechanizm błyskawicznego składania.

błyskawiczne składanie

Umiejscowiony przemyślnie i wygodnie na środku siedziska mechanizm błyskawicznego składania wózka przy użyciu jednej ręki - wystarczy pociągnąć i gotowe.

przyjazny niemowlakom

Regulowane oparcie aż do niezwykle istotnej dla noworodków pozycji leżącej, rozkładana budka, która zapewnia bardzo dobrą osłonę przed słońcem, oraz wygodna i bezpieczna uprząż SoftTouch zapewniają bezpieczne i komfortowe warunki także dla tych najmniejszych podróżników już od pierwszych dni po urodzeniu.

wózek dziecięcy litetrax E

jedna przyjemna jazda

Nowoczesna stylistyka uzupełniona dodatkami uprzyjemniającymi i usprawniającymi każdy spacer, m.in.: blokadą wózka po złożeniu, łatwą w obsłudze uprzężą SoftTouch oraz dużym koszem pod siedziskiem, który nie tylko pozwoli zabrać na spacer najbardziej potrzebne rzeczy, ale umożliwi także przechowanie zrobionych po drodze zakupów.

Gdzie kupić nasz produkt?

Zapoznałeś się ze szczegółowym opisem produktu? Chcesz go kupić, zobaczyć na żywo lub potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z jednym z naszych autoryzowanych sprzedawców w rejonie Twojego zamieszkania.

znajdź sklep

Dodatkowe informacje

Dowiedz się więcej: poznaj recenzje produktu, sprawdź certyfikaty i nagrody, jakie otrzymał, lub kup produkt w naszym sklepie on-line.

Recenzje
Certyfikaty
Kup produkt

wszystkie funkcje

Wybierz swój kolor
Zapoznaj się z aktualnie dostępną kolorystyką i wybierz dla siebie swój ulubiony kolor.

Specyfikacja

Model: S1112

Wymiary rozłożonego produktu:
93 x 59,4 x 103 cm (dł. x szer. x wys.)

Wymiary złożonego produktu:
59,3 x w 31,5 x 82 cm (dł. x szer. x wys.)

Waga produktu: 9,74 kg

Przeznaczenie produktu: od urodzenia do 15 kg

Certyfikat zgodności: EN 1888-1:2018

Wsparcie i Instukcje

Instrukcja obsługi

Skontaktuj się ze wsparciem