poznaj litetrax™ E

Modna i ceniona spacerówka z rodziny wózków Litetrax w ekonomicznej i lżejszej odsłonie. Idealna propozycja dla mobilnych rodziców, którzy cenią sobie przede wszystkim lekkość i kompaktowość w wózkach dziecięcych. A wszystko to z charakterystycznym mechanizm błyskawicznego składania.

błyskawiczne składanie

Umiejscowiony przemyślnie i wygodnie na środku siedziska mechanizm błyskawicznego składania wózka przy użyciu jednej ręki - wystarczy pociągnąć i gotowe.

 

przyjazny niemowlakom

Regulowane oparcie aż do niezwykle istotnej dla noworodków pozycji leżącej, rozkładana budka oferująca bardzo dobrą osłonę przed słońcem oraz wygodna uprząż SoftTouch zapewniają bezpieczne i komfortowe warunki również dla tych najmniejszych podróżników już od chwili urodzenia.

 

 

 

jedna przyjemna jazda

Nowoczesna stylistyka oraz dodatki, które uprzyjemnią i usprawnią każdy spacer, m.in.: blokadą wózka po złożeniu, łatwą w obsłudze uprząż SoftTouch oraz duży kosz pod siedziskiem, który nie tylko pozwoli zabrać na spacer najbardziej potrzebne rzeczy, ale umożliwi także przechowanie zrobionych po drodze zakupów.

 

wszystkie funkcje

  • Łatwo dostępny mechanizm szybkiego i kompaktowego składania jedną ręką, sprytnie i wygodnie umiejscowiony na środku siedziska.
  • Przeznaczony dla dzieci od chwili urodzenia jako spacerówka z oparciem siedziska rozłożonym do pozycji leżącej lub w wersji z wpiętą przy użyciu adapterów gondolą (gondola i adaptery - umożliwiające montaż na wózku zarówno gondoli, jak i fotelika dla niemowlaków - do zakupienia osobno).
  • Idealna kompatybilność z fotelikami dla niemowlaków Joie gemm, i-Gemm oraz z innymi fotelikami dla niemowląt przy użyciu adapterów (akcesoria opcjonalne) w systemie Maxi-Cosi.
  • Opływowa, 4-kołowa konstrukcja stelaża wózka.

wymiary

zobacz również

nasze nagrody