poznaj litetrax™ 4 dlx

Nowa odsłona popularnego wózka spacerowego Litetrax, która łączy sprawdzone funkcje z nowymi udogodnieniami w postaci zmodyfikowanego stelaża wyposażonego w regulację rączki i umożliwiającego przewożenie dziecka aż do 22 kg. Dodatkowo wózek umożliwia stworzenie funkcjonalnego i bezpiecznego systemu podróżnego z nosidełkiem dla niemowląt lub gondolą.

na długie lata

Litetrax 4 DLX to idealany towarzysz dla twojego dziecka na długi okres dorastania. Stabilny stelaż jest przeznaczony do przewozu dla dzieci o wadze do 22 kilogramów, co gwarantuje bezpieczne i wygodne spacery dla Twojego dziecka przez długi okres czasu. Duże siedzisko z 5-punktowym systemem zapięć i oparciem z 3-stopniową regulacją wysokości wpięcia pasów naramiennych również zapewniają idealne dopasowanie do rozmiarów i wzrostu dziecka

 

przyjazny dla rodziców

Każdy rodzic posiada indywidualne potrzeby tak samo jak jego dziecko. Wózek Litetrax 4 DLX wyposażony został w teleskopową rączkę z regulacją wysokości, co umożliwia jej dopasowanie do wzrostu każdej mamy i każdego taty. Dzięki temu ​​Litetrax 4 DLX to idealny wózek spacerowy dla każdego rodzica. Uchwyt na rączce wykonany jest ze stylowego materiału z eko-skóry, co sprawia, że jest on wygodny w trzymaniu. Z boku stelaża znajduje się miejsce na praktyczny, łatwy w czyszczeniu uchwyt na kubek, w którym rodzic może przewieść kubek kawy dla siebie lub butelkę dla niemowlaka. Dzięki temu mama i tata zawsze mają wszystko pod kontrolą!.

 

 

 

błyskawiczne składanie

Rodzice wiedzą, że z dziećmi wszystko dzieje się błyskawicznie. Dlatego też Litetrax 4 DLX można złożyć w mgnieniu oka. Praktyczny mechanizm składania jedną ręką umiejscowiony pośrodku siedziska sprawia, że ​​jest to możliwe! Po złożeniu Litetrax 4 DLX można w razie potrzeby prowadzić podobnie jak walizkę podróżną.

 

 

kolorystyka

znajdź sklep w swojej okolicy

kup on-line

wszystkie funkcje

  • Automatyczna blokada składania.
  • Duży kosz do przechowywania z oddzielną przegrodą.
  • Amortyzacja 4 kół.
  • Obrotowe przednie koła z blokadami skrętności.
  • Piankowe koła EVA.
  • Łatwy w użyciu hamulec OneTouch.
  • Adaptery (do zakupienia osobno) umożliwiające instalację do wózka wszystkich nosidełek dla niemowlaków marki Joie oraz wielu innych producentów.
  • Możliwość montażu gondoli Ramble na stelażu wózka przy użyciu opcjonalnych adapterów służących do montażu nosidełka dla niemowlaka.

wymiary

zobacz również

nasze nagrody