poznaj litetrax™ 4 dlx air

Pompowane koła, teleskopowa rączka z opcją regulacji wysokości oraz wszystkie cenione i popularne funkcje wyróżniające wózki Litetrax połączone razem w jednym modnym wózku spacerowym przeznaczonym dla dzieci do 22 kg.

kup teraz >

bardzo długi spacer

Litetrax 4 DLX Air będzie towarzyszył dziecku przed długi okres jego dorastania. Stabilny stelaż umożliwia przewóz dzieci o wadze do 22 kg, dzięki czemu wózek będzie bezpiecznym i wygodnym towarzyszem spacerów twojego dziecka przez naprawdę długi czas. Duże siedzisko z 5-punktowym systemem zapięć oraz oparcie z 3 pozycjami wpięcia pasów naramiennych również zapewnia idealne dopasowanie do rozmiarów i wzrostu dziecka.

 

przyjazny rodzicom

Każdy rodzic posiada indywidualne potrzeby. Dlatego wózek Litetrax 4 DLX Air wyposażony został w teleskopową rączkę z regulacją wysokości umozliwiającą jej dopasowanie do wzrostu każdej mamy i każdego taty. Dzięki temu Litetrax 4 DLX Air to idealny wózek spacerowy dla każdego rodzica.

Uchwyt na rączce wykonany jest ze stylowej eko-skóry, co sprawia, że jest on wygodny w trzymaniu. Wózek posiada miejsce na praktyczny i łatwy w czyszczeniu uchwyt na kubek kawy dla rodzica lub na butelkę niemowlaka, dzięki czemu każdy rodzic zawsze ma wszystko pod kontrolą!

 

 

 

płynna jazda

Duże, wypełnione powietrzem tylne koła Litetrax 4 DLX Air ułatwiają jazdę również na nierównym terenie, co pozwala na spacery z tym wózkiem także na łonie natury. Opony z bieżnikiem zwiększają amortyzację i dodatkowo chronią dziecko przed wstrząsami w czasie jazdy. Dodatkowo tylne koła w czasie spaceru delikatnie amortyzują drgania, dzięki czemu są one ledwo odczuwalne przez dziecko umieszczone w wózku.

 

wszystkie funkcje

  • Dla dzieci od urodzenia do 22 kilogramów.
  • Stelaż z teleskopową rączką z regulacją wysokości, uchwytem z eko-skóry oraz uchwytem na kubek.
  • Błyskawiczne składanie - praktyczny mechanizm składania jedną ręką umiejscowiony sprytnie w siedzisku wózka.
  • Budka w rozmiarze XXL z okienkiem i daszkiem przeciwsłonecznym, rozszerzana za pomocą zamka błyskawicznego.
  • Wodoodporna budka z filtrem UV 50+.
  • 4-stopniowa regulacja oparcia aż do pozycji leżącej.
  • Wypinany pałąk z tekstylnym pokrowcem.
  • 5-punktowy system zapięć z 3-stopniową regulacją ustawienia wysokości pasów naramiennych i nakładkami SoftTouch.
  • Łatwe w czyszczeniu pokrowce wykonane z tkanin utrudniających ich zanieczyszczenie.

wymiary

zobacz również

nasze nagrody