brisk lx

poznaj brisk™

Kompletny i w pełni funkcjonalny wózek zawierający wszystko to, co niezbędne do spaceru z Twoim dzieckiem, dodatkowo wyposażony w mechanizm składania do kompaktowych rozmiarów w "parasolkę".

przyjazny dla niemowląt

Regulacja oparcia siedziska do pozycji leżącej, rozkładana budka z bardzo dobrym zacienieniem i komfortowy system zapięć czekają na każdego małego podróżnika.

błyskawiczne składanie

Jedyna spacerówka składana w tzw. "parasolkę", która wyposazona jest w mechanizm błyskawicznego składania przy użyciu wyłącznie jednej ręki, co ułatwia natychmiastowe złożenie wózka - bez krzątaniny, bez kłopotów.

wózek dziecięcy brisk lx joie baby

prosty system

Łączy się ze wszystkimi fotelikami dla niemowląt Joie w mgnieniu oka, aby stworzyć bezproblemowy system podróżny - nie potrzeba żadnych adapterów.

Gdzie kupić nasz produkt?

Zapoznałeś się ze szczegółowym opisem produktu? Chcesz go kupić, zobaczyć na żywo lub potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z jednym z naszych autoryzowanych sprzedawców w rejonie Twojego zamieszkania.

znajdź sklep

Dodatkowe informacje

Dowiedz się więcej: poznaj recenzje produktu, sprawdź certyfikaty i nagrody, jakie otrzymał, lub kup produkt w naszym sklepie on-line.

Recenzje
Certyfikaty
Kup produkt

wszystkie funkcje

Wybierz swój kolor

Zapoznaj się z aktualnie dostępną kolorystyką i wybierz dla siebie swój ulubiony kolor.

Specyfikacja

Wymiary rozłożonego produktu:
100,3 x 51,3 x 101 cm (dł. x szer. x wys.)

Wymiary złożonego produktu:
115 x 29 x 42,2 cm (dł. x szer. x wys.)

Waga produktu: 9,11 kg.

Przeznaczenie produktu:
od urodzenia do 22 kg.

Certyfikat zgodności: EN 1888-2:2018

Wsparcie i Instukcje

Instrukcja obsługi

Skontaktuj się ze wsparciem