aeriaTM

wielofunkcyjny wózek 4w1

znajdź swój sklep >

mapa z partnerami w twojej okolicy

Najważniejsze cechy produktu

Wózek dziecięcy z regulacją wysokości siedziska

 

Niezależnie od tego, czy korzystasz z siedziska spacerowego, gondoli, czy też nosidełka dla niemowlaka, to każde z nich można ustawić na 4-stopniach wysokości na stelażu. To zdecydowanie podnosi Twój poziom komfortu!

Zawsze dostosowany do potrzeb

 

W połączeniu z gondolą lub nosidełkiem dla niemowlaka wózek dziecięcy Aeria towarzyszy Ci od pierwszego dnia. Następnie odwracane siedzisko, które łatwo przełożysz, zapewni Ci elastyczność, której potrzebujesz.

Wózek dziecięcy na długie lata

 

Z tym wózkiem możesz oczekiwać wielu lat wspólnych przygód. Wózek dziecięcy Aeria towarzyszy Ci bowiem już od pierwszych chwil od urodzenia dziecka aż do osiągnięcia przez dziecko wagi do 22 kg (z siedziskiem przodem do kierunku jazdy).

Żadnych komplikacji

 

Po prostu praktycznie: po złożeniu z siedziskiem skierowanym do przodu i rączką ustawioną na maksymalnej wysokości wózek Aeria może stabilnie i bezpiecznie stać samodzielnie, co pozwala zmieścić go nawet w najmniejszej przestrzeni.

Prawdziwy komfort

 

Wygodne siedzisko z oparciem regulowanym aż do pozycji lezącej zachęca dziecko do drzemki. Obszerna i rozszerzana budka chroni dziecko przed wiatrem, deszczem i ciekawskimi spojrzeniami.

Najwyższa ochrona

 

Co powiesz na odrobinę prywatności? Oraz doskonałą ochroną przed każdą pogodą? Wodoodporna budka z filtrem przeciwsłonecznym UPF 50+ może to wszystko zapewnić.

Bezpieczne siedzisko

 

Dzięki 5-punktowemu systemowi zapięć z regulacją wysokości Twoje dziecko jest dobrze zabezpieczone, a miękkie nakładki na pasach zapewniają dodatkowo dziecku komfort podróży.