Ramble XL Signature

ramble xl signature

Najlepszy partner dla Twojego wózka z kolekcji Joie™ Signature, który w doskonały sposób łączy w sobie najwyższą jakość z praktyczną funkcjonalnością.

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI FUNKCJONALNOŚĆ

Klasyczny design w połączeniu z luksusowymi materiałami i fantastycznymi funkcjami.

WYGODNY SYSTEM

Pasuje do wybranych wózków dziecięcych Joie ™, w tym wózków spacerowych Joie z kolekcji Signature, przy użyciu jedynych w swoim rodzaju, regulowanych adapterów.

LUKSUSOWE DETALE

Słodkie, małe dodatki, w tym wbudowana podwójna kieszeń do przechowywania, rączka do przenoszenia z uchwytem ze skóry ekologicznej w kolorze koniakowym oraz zacieniająca dziecko przed promieniami słońca budka.

Ramble XL Signature

OTULENIE I KOMFORT

Całoroczne otulenie dzięki dołączonej do gondoli wygodnej, pikowanej osłonce na nóżki na chłodne dni, którą możesz zamontować i zdjąć błyskawicznie.

Gdzie kupić nasz produkt?

Zapoznałeś się ze szczegółowym opisem produktu? Chcesz go kupić, zobaczyć na żywo lub potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z jednym z naszych autoryzowanych sprzedawców w rejonie Twojego zamieszkania.

znajdź sklep

Dodatkowe informacje

Dowiedz się więcej: poznaj recenzje produktu, sprawdź certyfikaty i nagrody, jakie otrzymał, lub kup produkt w naszym sklepie on-line.

Recenzje
Certyfikaty
Kup produkt

Opis Produktu

Specyfikacja

Model: A1219
Wymiary produktu: 88 x 41,2 x 58 cm (dł. x szer. x wys.)
Waga produktu: 2,97 kg
Przeznaczenie produktu: od urodzenia do 9 kg.

Instrukcje i Wsparcie

Instrukcja Obsługi

Skontaktuj się ze wsparciem Joie