Mytrax Flex Signature

mytrax flex signature

Jeśli jest piękny dzień na spacer, to tylko z tym wózkiem w systemie 3w1, który jest zawsze przygotowany na każdą podróż, we wszystkich trybach i na każdej drodze. Konstrukcja wózka została zaprojektowane tak, aby zawsze można było w mgnieniu oka zdjąć pokrowce siedziska, przekształcając wózek spacerowy w elegancki i prosty system podróży, który może być używany z nosidełkiem dla niemowlaka lub gondolą.

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI FUNKCJONALNOŚĆ

Klasyczny design w połączeniu z luksusowymi materiałami i fantastycznymi funkcjami.

WYSZUKANE SKŁADANIE

Mechanizm błyskawicznego składania jedną ręką jest sprytnie wpasowany w siedzisko - aktywuj za pomocą jednego pociągnięcia... i gotowe.

AMORTYZACJA FLEX

Specjalny system komfortowej jazdy flex amortyzuje ciało Twojego dziecka dzięki sprężynowemu systemowi zawieszenia zapewniającemu o 50% płynniejszą jazdę niż inne spacerówki.

Mytrax Flex Signature

SYSTEM 3W1

Regulowane jednym kliknięciem adaptery dostosowują się zarówno do fotelika i-Gemm ™ signautre i innych nosidełek oraz do gondoli ramble™.

Gdzie kupić nasz produkt?

Zapoznałeś się ze szczegółowym opisem produktu? Chcesz go kupić, zobaczyć na żywo lub potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z jednym z naszych autoryzowanych sprzedawców w rejonie Twojego zamieszkania.

znajdź sklep

Dodatkowe informacje

Dowiedz się więcej: poznaj recenzje produktu, sprawdź certyfikaty i nagrody, jakie otrzymał, lub kup produkt w naszym sklepie on-line.

Recenzje
Certyfikaty
Kup produkt

Opis Produktu

Specyfikacja

Model: S1219
Przeznaczenie produktu: od urodzenia do 22 kg.
Wymiary rozłożonego produktu: 99 x 59 x 99 cm (dł. x szer. x wys.)
Wymiary złożonego produktu: 82 x 59 x 40 cm (dł. x szer. x wys.)
Waga produktu: 12,3 kg
Certyfikat zgodności: EN1888-2:2018

Mytrax Flex Signature

Instrukcje i Wsparcie

Instrukcja Obsługi

Skontaktuj się ze wsparciem Joie