I Spin 360 Signature

i-spin 360 signature

Wszechstronny, najwyższej klasy fotelik z certyfikatem i-Size i obracanym wielokierunkowo siedziskiem, ułatwiajacy życie pod każdym względem. Obraca się w każdym kierunku przy użyciu jednego przycisku i blokuje się bezpiecznie na pozycji do jazdy tyłem do kierunku jazdy lub przodem do kierunku jazdy do 19 kg.

FINEZJA I FUNKCJONALNOŚĆ

Klasyczny design połączony z luksusowymi materiałami i wspaniałymi funkcjami.

NIEZWYKLE PŁYNNE OBRACANIE

Uruchamiany przy użyciu jednej ręki aktywator obrotu Simple Swivel™ jest umieszczony w zasięgu ręki i pozwala bez wysiłku obrócić siedzisko w twoim kierunku.

WYSPECJALIZOWANY W OCHRONIE BOCZNEJ

Panele Guard Surround Safety ™ uruchamiają się automatycznie po zaciśnięciu uprzęży, aby zapewnić dodatkową ochronę przed uderzeniami bocznymi.

signature i-spin 360

ZWIĘKSZONE BEZPIECZEŃSTWO

Blokada obrotu Smart Ride™ umożliwia zablokowanie i przewożenie dziecka w foteliku zamontowanym tyłem do kierunku jazdy do chwili, aż będzie mogło ono bezpiecznie podróżować w trybie przodem do kierunku jazdy, czyli nie wcześniej niż od 15 miesiąca życia.

Gdzie kupić nasz produkt?
Zapoznałeś się ze szczegółowym opisem produktu? Chcesz go kupić, zobaczyć na żywo lub potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z jednym z naszych autoryzowanych sprzedawców w rejonie Twojego zamieszkania. znajdź sklep
Dodatkowe informacje   Dowiedz się więcej: poznaj recenzje produktu, sprawdź certyfikaty i nagrody, jakie otrzymał, lub kup produkt w naszym sklepie on-line.
Recenzje
Certyfikaty
Kup produkt

Opis Produktu

Specyfikacja

Model: C1801 Przeznaczenie produktu: od urodzenia do 105 cm (do ok. 19 kg). Wymiary produktu FWF: 65 x 58 x 62-76 cm (dł. x szer. x wys.) Wymiary produktu RWF: 65 x 58 x 51,5-62 cm (dł. x szer. x wys.) Waga produktu: 14,22 kg Certyfikat zgodności: ECE R129/02

Instrukcje i Wsparcie

Instrukcja obsługi

Skontaktuj się ze wsparciem Joie