i-Quest™ signature

i-quest signature

Stworzony z myślą o wymarzonych i pełnych przygód podróżach. Ten fotelik samochodowy - z opcją montażu przodem i tyłem do kierunku jazdy – gwarantuje najnowszy i najbardziej bezpieczny sposób podróżowania zgodnie ze standardem i-Size, a dodatkowo zawiera wszystkie luksusowe dodatki, które są niezbędne do komfortowej i bezpiecznej podróży z Twoim dzieckiem.

FINEZJA I FUNKCJONALNOŚĆ

Klasyczny design połączony z luksusowymi materiałami i wspaniałymi funkcjami.

LUKSUSOWY WYPOCZYNEK

Głęboka i stworzona do marzycielskich drzemek regulacja kąta odchylenia fotelika sleepytime tilt™ obejmuje 5 pozycji ustawienia fotelika montowanego tyłem do kierunku jazdy i aż 10 pozycji dla montażu przodem do kierunku jazdy.

WZMOCNIONA OCHRONA BOCZNA

Zagłówek Tri-Protect ™ zapewnia bezpieczeństwo dzięki trzem warstwom ochrony wewnątrz fotelika, a dodatkowo wyposażony jest w opatentowaną piankę z pamięcią Intelli-Fit™. Ponadto panele Guard Surround Safety ™ włączają się automatycznie po zaciśnięciu uprzęży, aby zapewnić dodatkową ochronę przed uderzeniami bocznymi.

fotelik samochodowy i-Quest™ signature joie baby

NAJLEPSZY SYSTEM BEZPIECZEŃSTWA OD NARODZIN DO 4 LAT

Tworzy idealny system bezpieczeństwa z niezwykle popularnym nosidełkiem dla niemowlaków i-Level™ oraz bazą i-Base™ lx, który umożliwia błyskawiczne przejście od nosidełka dla niemowlaków do fotelika montowanego tyłem i przodem do kierunku jazdy.

Gdzie kupić nasz produkt?

Zapoznałeś się ze szczegółowym opisem produktu? Chcesz go kupić, zobaczyć na żywo lub potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z jednym z naszych autoryzowanych sprzedawców w rejonie Twojego zamieszkania.

znajdź sklep


Dodatkowe informacje

Dowiedz się więcej: poznaj recenzje produktu, sprawdź certyfikaty i nagrody, jakie otrzymał, lub kup produkt w naszym sklepie on-line.

Recenzje
Certyfikaty
Kup produkt

Opis Produktu

Specyfikacja

Model: C1813
Przeznaczenie produktu: 40-105 cm, do 18,5 kg,
Waga fotelika (bez bazy): 8,5 kg
Waga bazy: 5,7 kg.
Wymiary produktu w pozycji FWF: 71 x 58,8 x 61-72 cm (dł. x szer. x wys.)
Wymiary produktu w pozycji RWF: 71 x 58,8 x 53,5-62 cm (dł. x szer. x wys.)
Certyfikat zgodności: i Size (ECE R129/03)

Instrukcje i Wsparcie

Instrukcja Obsługi

Skontaktuj się ze wsparciem Joie