I-Gemm Signature

i-gemm signature

Najwyższy komfort kolekcji Signature w standardzie i-Size. Ten fotelik nie tylko jest certyfikowany zgodnie z nowym standardem bezpieczeństwa, ale otrzymał także potwierdzenie najwyższego poziomu ochrony w niezależnych testach zderzeniowych. Stanowi kompletne rozwiązanie w samochodzie lub poza nim dzięki kompatybilności z wybranymi wózkami dziecięcymi oraz bazami i-Size marki Joie.

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI FUNKCJONALNOŚĆ

Klasyczny design w połączeniu z luksusowymi materiałami i fantastycznymi funkcjami.

PODRÓŻ NAJWYŻSZEJ KLASY

Elegancja i luksus spotykają się z niezawodnością i bezpieczeństwem w tym przytulnym nosidełku łączącym wspaniały styl z najwyższymi standardami bezpieczeństwa.

KOMFORTOWA OCHRONA

Wyposażony w ekskluzywny zagłówek Tri-Protect™, który oferuje 3 warstwy bezpieczeństwa i zawiera opatentowaną piankę z pamięcią Intelli-Fit™.

I-Gemm Signature

WYBIERZ SYSTEM

Pasuje do wybranych wózków dziecięcych Joie™ i innych wózków spacerowych z adapterami do fotelików samochodowych Maxi-Cosi®.

Gdzie kupić nasz produkt?

Zapoznałeś się ze szczegółowym opisem produktu? Chcesz go kupić, zobaczyć na żywo lub potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z jednym z naszych autoryzowanych sprzedawców w rejonie Twojego zamieszkania.

znajdź sklep

Dodatkowe informacje

Dowiedz się więcej: poznaj recenzje produktu, sprawdź certyfikaty i nagrody, jakie otrzymał, lub kup produkt w naszym sklepie on-line.

Recenzje
Certyfikaty
Kup produkt

Opis Produktu

Specyfikacja

Model: C1404
Przeznaczenie produktu: od urodzenia do 85 cm (lub do 13 kg).
Wymiary produktu: 66 x 43,5 x 58,5 cm (dł. x szer. x wys.)
Waga produktu: 4,85 kg
Certyfikat zgodności: ECE R129/00

Instrukcje i Wsparcie

Instrukcja Obsługi

Skontaktuj się ze wsparciem Joie