Poznaj Joie

100% miłości do Joie Polska

kochamy to, co robimy dla Ciebie i Twojego dziecka....

100% zaangażowania

by dzielić radość z nowymi rodzicami na całym świecie....

dlaczego wybrać Joie Polska

Tworzymy dla Was nowoczesne produkty wysokiej jakości. Nasi projektanci i konstruktorzy wkładają wiele wysiłku, by kolejne kolekcje podbijały Wasze serca.

Innowacyjność

Nasze produkty przechodzą szereg rygorystycznych testów bezpieczeństwa, zatem drodzy rodzice jeśli wybraliście produkty Joie - śpijcie spokojnie.

Bezpieczeństwo

Joie tworzy z myślą o ułatwieniu codziennego życia. Wszechstronność użytkowania produktów Joie i ich praktyczność doskonale pomaga w byciu rodzicem.

Wygoda

poznaj Joie Baby Polska

Poznaj

Joie Polska

Jesteśmy firmą stawiającą rodzinę zawsze na pierwszym miejscu. Nasze działania napędza zwykła radość dzieciństwa. Stawiamy na bycie razem, bez względu na miejsce: w drodze, w zaciszu własnego domu, czy przy rodzinnym stole. Tworzymy produkty w myśl zasady – wszystko to, co robimy, powinno czynić Wasze życie łatwiejszym i przyjemniejszym. Dokładamy wszelkich starań, by sprostać wymaganiom przyszłych i obecnych rodziców oraz by z roku na rok zwiększać liczbę zadowolonych użytkowników. Staramy się by nasze produkty były zawsze pierwsze w swoim rodzaju… jak pierwsze uśmiechy i słowa Waszych dzieci.

tworzymy najlepsze

Staramy się specjalnie dla Was sięgać dalej i wyżej. Tworzymy produkty z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów i poddajemy je rygorystycznym testom. 100 – dokładnie tyle razy foteliki samochodowe biorą udział w testach zderzeniowych. 14 000 – tyle razy zgniata się, upuszcza i wstrząsa kartony, aby produkty docierały do Was w idealnym stanie. Wózki przetacza są na dystansie 60 km, a to wszystko, by dać Wam gwarancję, że wybieracie najlepsze produkty. 100% kontroli jakości, testy w ekstremalnych temperaturach, na ekstremalnym terenie, badania pod kątem posiadania szkodliwych substancji. Wszystko z myślą o Was i Waszych dzieciach.