poznaj roomie™ glide

Dostawka niemowlęca umożliwiająca karmienie, pielęgnację i przytulanie niemowlaka bez konieczności opuszczania łóżka. Pozwala ona cieszyć się każdą chwilą spędzoną z noworodkiem, bez obaw o jego bezpieczeństwo w trakcie nocnego snu.

kup teraz >

kołyska dla niemowlaka

To łóżeczko turystyczne z funkcją kołysania zapewni dziecku spokojny sen, a także urozmaici czas w trakcie zabawy. Dzięki tej opcji możesz bujać maluszka za pomocą jednej ręki, bez konieczności wychodzenia z własnego łóżka. Dodatkowo funkcja ta pozwala dopasować szybkość bujania do aktualnych potrzeb niemowlęcia oraz umożliwia wyłączenie kołysania za pomocą specjalnej blokady.

 

dostawka z opuszczanym bokiem

Regulowany panel boczny tego łóżeczka dla niemowląt można podnosić i opuszczać przy użyciu jednej ręki. Funkcja ta umożliwia szybką reakcję rodzica na wezwanie dziecka zarówno w środku nocy, jak i w półśnie.

 

 

 

bezpiecznie tuż obok łóżka

Dostawka zapewnia bezpieczny sen dziecka obok rodzica, co umożliwia stworzenie oraz umocnienie więzi między rodzicem a niemowlęciem. Dodatkowo opuszczany bok pozwala zachować dziecko w zasięgu ręki. Rozwiązanie to ułatwia jego karmienie, przytulanie, uspokajanie i pielęgnowanie.

 

wszystkie funkcje

  • Łóżeczko turystyczne w formie dostawki  niemowlęcej zapewniające rodzicom i dziecku bliskość w trakcie snu, bez konieczności dzielenia wspólnego łóżka.
  • Regulowany panel boczny, który podnosi się i opuszcza przy użyciu jednej ręki.
  • Funkcja kołyski dla dziecka z opcją bujania jedną ręką i możliwością jej wyłączenia przyciskiem blokującym kołysanie.
  • 11-stopniowa regulacja wysokości łóżeczka turystycznego zapewnia dopasowanie do niemal każdego łóżka rodzica.
  • Opcja regulacji kąta nachylenia łóżeczka. Funkcja ta ułatwia maluchowi strawienie pokarmu przed zaśnięciem.

wymiary

zobacz również

nasze nagrody