roomie glide

poznaj roomie™ glide

Karm, pielęgnuj lub przytulaj swoje dziecko w łóżeczku, które ustawisz tuż obok Twojego łóżka. Ciesz się każdym momentem przebudzenia noworodka, nie tracąc przy tym czasu przeznaczonego na Twój sen na ciągłe rozmyślanie o bezpieczeństwie swojego dziecka.

uspokajające kołysanie

Niezależnie od tego, czy Twój maluszek woli spokojne, czy też bardziej żwawe tempo kołysania, Ty zawsze możesz aktywować tę opcję i kołysać swoje dziecko w nocy za pomocą jednej ręki w tempie dostosowanym do jego potrzeb. Nie musisz już wychodzić z własnego łózka, aby pozwolić swojemu dziecku na spokojne i delikatne bujanie w krainie snów. Również łatwo zablokujesz kołysanie łóżeczka, aby unieruchomić je w razie potrzeby.

regulowany panel boczny

Regulowany panel boczny można podnosić i opuszczać przy użyciu jednej ręki, co pozwoli Ci natychmiast i bez zakłóceń reagować na wezwania Twojego dziecka nawet w środku nocy, także w półśnie.

łóżeczko dla dziecka kubbie sleep joie baby

komfortowa bliskość

Bezpieczne spanie tuż obok siebie bez konieczności dzielenia łóżka sprawia, że ​​więź między rodzicem a dzieckiem jest jak wyśnione marzenie. Trzymając swoje dziecko wygodnie w zasięgu ręki, możesz je łatwo karmić, przytulać, uspokajać lub po prostu patrzeć na słodką buzię swojego maleństwa w zaciszu własnego łóżka.

Gdzie kupić nasz produkt?

Zapoznałeś się ze szczegółowym opisem produktu? Chcesz go kupić, zobaczyć na żywo lub potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z jednym z naszych autoryzowanych sprzedawców w rejonie Twojego zamieszkania.

znajdź sklep

Dodatkowe informacje

Dowiedz się więcej: poznaj recenzje produktu, sprawdź certyfikaty i nagrody, jakie otrzymał, lub kup produkt w naszym sklepie on-line.

Recenzje
Certyfikaty
Kup produkt

wszystkie funkcje

Wybierz swój kolor

Zapoznaj się z aktualnie dostępną kolorystyką i wybierz dla siebie swój ulubiony kolor.

Specyfikacja

Model: P1814

Waga produktu: 11,94 kg

Wymiary produktu:
98,5 x 68,5 x 66-81 cm (dł./szer./wys.)

Certyfikat zgodności:
EN 1130:2019 oraz EN 16890:2017

Przeznaczenie produktu:
od urodzenia do 9 kg

Wsparcie i Instukcje

Instrukcja obsługi

Instrukcja obsługi

Skontaktuj się ze wsparciem