poznaj roomie™ glide

Karm, pielęgnuj lub przytulaj swoje dziecko w łóżeczku, które ustawisz tuż obok Twojego łóżka. Ciesz się każdym momentem przebudzenia noworodka, nie tracąc przy tym czasu przeznaczonego na Twój sen na ciągłe rozmyślanie o bezpieczeństwie swojego dziecka.

uspokajające kołysanie

Niezależnie od tego, czy Twój maluszek woli spokojne, czy też bardziej żwawe tempo kołysania, Ty zawsze możesz aktywować tę opcję i kołysać swoje dziecko w nocy za pomocą jednej ręki w tempie dostosowanym do jego potrzeb. Nie musisz już wychodzić z własnego łózka, aby pozwolić swojemu dziecku na spokojne i delikatne bujanie w krainie snów. Również łatwo zablokujesz kołysanie łóżeczka, aby unieruchomić je w razie potrzeby..

 

regulowany panel boczny

Regulowany panel boczny można podnosić i opuszczać przy użyciu jednej ręki, co pozwoli Ci natychmiast i bez zakłóceń reagować na wezwania Twojego dziecka nawet w środku nocy, także w półśnie.

 

 

 

komfortowa bliskość

Bezpieczne spanie tuż obok siebie bez konieczności dzielenia łóżka sprawia, że ​​więź między rodzicem a dzieckiem jest jak wyśnione marzenie. Trzymając swoje dziecko wygodnie w zasięgu ręki, możesz je łatwo karmić, przytulać, uspokajać lub po prostu patrzeć na słodką buzię swojego maleństwa w zaciszu własnego łóżka.

 

 

kolorystyka

sklep w Twojej okolicy

kup on-line

wszystkie funkcje

  • Pozwala rodzicom i dziecku spać blisko siebie, bez konieczności dzielenia jednego łóżka
  • Regulowany panel boczny podnosi i opuszcza się przy użyciu jednej ręki.
  • Płynne, uspokajające dziecko kołysanie przy użyciu jednej ręki, które również prosto zablokujesz naciśnięciem jednego przycisku.
  • 11-stopniowa regulacja wysokości łóżeczka, co umożliwia jego dopasowanie niemal do każdego łóżka rodzica.
  • Kojąca opcja kąta nachylenia łóżeczka umożliwiająca jego delikatne pochylenie, aby pomóc maluchowi wygodnie strawić przekąskę przed snem.

wymiary

zobacz również

nasze nagrody