poznaj kubbie™ sleep

Łóżeczko turystyczne zaprojektowane z myślą o utrzymaniu bliskiego kontaktu rodzica z dzieckiem. Sprawdza się ono nie tylko w trakcie drzemki i przytulania, ale także podczas sprawowania codziennej opieki nad maluszkiem oraz w trakcie podróżowania.

kup teraz >

łóżeczko z opuszczanym bokiem

Podnoszony oraz obniżany panel boczny pozwala utrzymać dziecko na wyciągnięcie ręki. Rozwiązanie to gwarantuje łatwy dostęp do niemowlaka w czasie karmienia, przewijania oraz pielęgnacji. Dodatkowo opcja ta zapewnia dziecku spokojny i bezpieczny sen przez całą noc.

 

dostawka do łóżka

Łóżeczko dostawne z funkcją zamocowania do łóżka rodziców przy użyciu specjalnego paska z klamrą. Ścisłe oraz stabilne przyleganie zapewni komfortowy sen dziecku, a także umożliwi bezpieczne przytulenie w nocy do maluszka

 

 

 

mobilne łóżeczko turystyczne

To łóżeczko dla niemowląt wyposażone jest w opcję kompaktowego składania. Jest ono łatwe w pakowaniu i przenoszeniu. Co więcej, mieści się w poręcznej torbie podróżnej.

wszystkie funkcje

  • Opcja montażu do łóżka rodzica, co zapewnia bezpieczny i wygodny sen dziecka w nocy.
  • Opuszczany bok za pomocą błyskawicznych przycisków zwalniających - zapewnia łatwy dostęp do dziecka oraz umożliwia bezpieczne dostosowanie do wysokości sąsiedniego łóżka.
  • Podwieszenie na materacyk dla niemowlaka – pełnowymiarowe oraz łatwe w montażu i demontażu.
  • Siatkowa podszewka zapewniająca dobrą wentylację dziecka ze wszystkich stron.
  • Łóżeczko turystyczne mocowane jest do łóżka za pomocą paska i klipsa blokującego.

wymiary

zobacz również

nasze nagrody