sansa 2w1

poznaj sansa™ 2w1

Wielozadaniowa i wielokierunkowa huśtawka, która pozwoli Ci ukołysać i rozbujać dziecko zgodnie z jego nastrojem i oczekiwaniami: w kierunku przód-tył, na boki, a nawet we wszystkich tych kierunkach jednocześnie.

rozbujaj każdy dzień

Od małej huśtawki do przewiewnego bujaczka. Lekkie, łatwo wypinane siedzisko huśtawki umożliwia użycie obu tych funkcji dla jeszcze lepszego ukojenia Twojego dziecka.

miksuj wszystkie kierunki

Przyjemne, proste i gładkie ruchy mieszają i dopasowują się do potrzeb dziecka, od opcji gładkiego ślizgania się aż do kołysania do snu (lub w połączeniu obu tych funkcji!), a wszystko to, aby stworzyć komfortowe warunki relaksu dla najmniejszych pociech.

leżaczek sansa 2w1 dla dzieci joie baby

bohater każdej drzemki

Wszystko w zestawie z 5 klasycznymi kołysankami, 5 dźwiękami natury, podwójnym trybem wibracji oraz pluszowymi wkładkami zapewniającymi pełen komfort.

Gdzie kupić nasz produkt?

Zapoznałeś się ze szczegółowym opisem produktu? Chcesz go kupić, zobaczyć na żywo lub potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z jednym z naszych autoryzowanych sprzedawców w rejonie Twojego zamieszkania.

znajdź sklep

Dodatkowe informacje

Dowiedz się więcej: poznaj recenzje produktu, sprawdź certyfikaty i nagrody, jakie otrzymał, lub kup produkt w naszym sklepie on-line.

Recenzje
Certyfikaty
Kup produkt

wszystkie funkcje

Wybierz swój kolor

Zapoznaj się z aktualnie dostępną kolorystyką i wybierz dla siebie swój ulubiony kolor.

Specyfikacja

Model: W1604

Przeznaczenie produktu:
od 6 miesiąca do 15 kg.

Wymiary produktu:
71,5 x 53,5 x 77,5 cm (dł. x szer. x wys.)

Waga produktu: 7,36 kg.

Certyfikat zgodności:
EN 16232:2013 i EN 12790:2009

Wsparcie i Instukcje

Instrukcja obsługi

Skontaktuj się ze wsparciem