snacker 2w1

poznaj snacker™ 2w1

Krzesełko gwarantujące łatwe przekształcenie i dopasowanie do potrzeb jedzącego dziecka: od wysokiego krzesełka do karmienia dla niemowlaka od 6 miesiąca życia do krzesełka dostawianego do rodzinnego stołu dla szybko rosnącego smakosza. Po zakończonym posiłku krzesełko jest zawsze gotowe do schowania: po prostu złóż je błyskawicznie jedną ręką i przechowuj tam, gdzie chcesz.

idealnie dopasowana wysokość

5-stopniowa regulacja wysokości krzesełka pozwala na szybkie przekształcenie i dopasowanie krzesełka do potrzeb rosnących dzieci, które zawsze mogą cieszyć się komfortowymi warunkami podczas każdego posiłku.

błyskawiczne składanie do kompaktowych rozmiarów

Posprzątaj krzesełko po posiłku i schowaj w mgnieniu oka dzięki łatwemu w obsłudze mechanizmowi kompaktowego składania krzesełka przy użyciu wyłącznie jednej ręki.

snacker 2w1 krzesełko do karmienia

duży kosz do przechowywania

Przestronny kosz z dużą ilością miejsca na śliniaczki, chusteczki i inne rzeczy niezbędne w czasie posiłku dziecka pomoże Ci utrzymać w zasięgu Twojej ręki wszystko to, co potrzebne, aby zapobiec różnym trudnym i nieoczekiwanym sytuacjom, które pojawiają się podczas posiłków.

Gdzie kupić nasz produkt?

Zapoznałeś się ze szczegółowym opisem produktu? Chcesz go kupić, zobaczyć na żywo lub potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z jednym z naszych autoryzowanych sprzedawców w rejonie Twojego zamieszkania.

znajdź sklep

Dodatkowe informacje

Dowiedz się więcej: poznaj recenzje produktu, sprawdź certyfikaty i nagrody, jakie otrzymał, lub kup produkt w naszym sklepie on-line.

Recenzje
Certyfikaty
Kup produkt

wszystkie funkcje

Wybierz swój kolor
Zapoznaj się z aktualnie dostępną kolorystyką i wybierz dla siebie swój ulubiony kolor.

Specyfikacja

Model: H1901AA

Waga produktu: 6,76 kg

Wymiary rozłożonego produktu:
56,8 x 75,8-78,8 x 91,5-98,8 cm (dł. x szer. x wys.)

Wymiary złożonego produktu:
56,8 x 38 x 87,5 cm (dł. x szer. x wys.)

Przeznaczenie produktu: od 6 m-ca do 15 kg

Certyfikat zgodności: EN 14988:2017+A1:2020

Wsparcie i Instukcje

Instrukcja obsługi

Skontaktuj się ze wsparciem