multiply 6w1

poznaj multiply™ 6w1

Jedno krzesełko na czas obiadu i na czas zabawy. 6 opcji użytkowania, a tylko Ty możesz wybrać, która z nich jest najlepsza dla Twojego dziecka. W zaleznosci od potrzeb oraz wieku Twojego dziecka możesz wybrać, czy to krzesełko będzie pełnić funkcję wysokiego krzesełka do karmienia, czy też krzesełka montowanego na krześle, czy też ostatecznie krzesełka ze stolikiem do zabawy dla starszaka.

dodatkowy towarzysz zabawy

Sprytny system przekształcania i dopasowania krzesełka do bieżących potrzeb dziecka pozwala z krzesełka uczynić idealne miejsce dla dziecka do jedzenia, relaksu, malowania lub innych zabaw.

zabierz ze sobą

Idealne do zabrania w podróż - w trybie krzesełka dla starszego dziecka montowanego na krześle - dzięki szybkiemu systemowi montażu i demontażu, oraz opcji łatwego czyszczenia powierzchni krzesełka, aby czas obiadków był także przyjemnością poza domem.

Multiply 6w1 Krzesełko do karmienia

wyżej, niżej i wszędzie dookoła

Wysokość krzesełka dopasowuje się do szybko rosnących maluchów i dostosowuje się do różnych wysokości stołu dzięki 5-stopniowej regulacji wysokości.

Gdzie kupić nasz produkt?

Zapoznałeś się ze szczegółowym opisem produktu? Chcesz go kupić, zobaczyć na żywo lub potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z jednym z naszych autoryzowanych sprzedawców w rejonie Twojego zamieszkania.

znajdź sklep

Dodatkowe informacje

Dowiedz się więcej: poznaj recenzje produktu, sprawdź certyfikaty i nagrody, jakie otrzymał, lub kup produkt w naszym sklepie on-line.

Recenzje
Certyfikaty
Kup produkt

wszystkie funkcje

Wybierz swój kolor

Zapoznaj się z aktualnie dostępną kolorystyką i wybierz dla siebie swój ulubiony kolor.

Specyfikacja

Model: H1605

Przeznaczenie produktu:
od 6 do 72 miesiąca życia.

Wymiary rozłożonego produktu:
82,5 x 64,8 x 107,3 cm (dł. x szer. x wys.)

Wymiary złożonego produktu:
35,5 x 64,8 x 106,8 cm (dł. x szer. x wys.)

Waga produktu: 12,2 kg.

Certyfikat zgodności: EN 14988:2017

Multiply 6w1 Krzesełko do karmienia Multiply 6w1 Krzesełko do karmienia Multiply 6w1 Krzesełko do karmienia

Wsparcie i Instukcje

Instrukcja obsługi

Skontaktuj się ze wsparciem