poznaj multiply™ 6w1

Wielofunkcyjne krzesełko do karmienia, które idealnie sprawdzi się zarówno w czasie obiadu, jak i w czasie zabawy. Posiada ono 6 opcji użytkowania, które możesz swobodnie dostosować do aktualnych potrzeb Twojego dziecka.

kup teraz >

jedno krzesełko do karmienia i zabawy

Sprytny system przekształcania krzesełka pozwala wykorzystać go w wielu konfiguracjach. Począwszy od wysokiego krzesełka do karmienia, poprzez krzesełko montowane na krześle, aż po krzesełko ze stolikiem do zabawy dla starszaka.

 

mobilne krzesełko do podróży

Praktyczny i szybki system montażu i demontażu oraz łatwość czyszczenia powierzchni sprawiają, że w wersji krzesełka montowanego na krześle idealnie nadaje się do zabrania ze sobą w podróż. Dzięki tej funkcji starsze dziecko może cieszyć się komfortowym spożywaniem posiłków także poza domem.

 

 

 

zawsze na wysokości zadania

To krzesełko wyposażone jest w 5-stopniową regulację wysokości, co pozwala na błyskawiczne dostosowanie się zarówno do rozmiarów szybko rosnących maluchów, jak i do różnych wysokości stołów lub wysp kuchennych.

wszystkie funkcje

  • Krzesełko 6w1, które może być używane m.in. jako wysokie krzesełko do karmienia, podwyższenie na krzesło dla dziecka (booster) lub krzesełko ze stolikiem do zabawy dla starszaka.
  • 5-stopniowa regulacja wysokości ustawienia siedziska krzesełka, aby dostosować jego wysokość do wzrostu dziecka lub wysokości stołu kuchennego.
  • Kompaktowe rozmiary i opcja samodzielnego stania krzesełka w pionie po złożeniu.
  • Pojemna tacka z uchwytem na kubek, wypinana przy użyciu jednej ręki oraz wyposażona w 3-stopniową regulację głębokości wpięcia w siedzisko krzesełka.
  • Nakładka ochronna na tackę pokrywająca całą jej powierzchnię, z opcją czyszczenia w zmywarce.

wymiary

zobacz również

nasze nagrody