mimzy 2w1

poznaj mimzy™ 2w1

Przytulne krzesełko do karmienia, które sprawi, że Twoje dziecko znajdzie się naprawdę blisko stołu, dzięki 7-stopniowej regulacji wysokości ustawienia siedziska krzesełka oraz dodatkowej, wygodnej i miękkiej wkładce otulającej i podtrzymującej ciało dziecka.

stworzony, by rosnąć

Dopasowuje się bardzo szybko do rozmiarów rosnących dzieci, dzięki różnym opcjom pochylenia oparcia siedziska, regulacji wysokości siedziska, oraz regulacji nachylenia oraz wysokości podnóżka.

luksusowy dodatek

Miękka i nadająca się do do prania w pralce wkładka na siedzisko przeznaczona jest dla najmniejszych degustatorów od 6 miesiąca życia.

mimzy 2w1 krzesełko do karmienia

tacy szczęśliwi razem

Stylowy, funkcjonalny i niskoprofiowy stelaż krzesełka zapewni Ci łatwy dostęp do dziecka i idealnie dopsuje się do stołu, przybliżajac Was do siebie w czasie posiłków.

Gdzie kupić nasz produkt?

Zapoznałeś się ze szczegółowym opisem produktu? Chcesz go kupić, zobaczyć na żywo lub potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z jednym z naszych autoryzowanych sprzedawców w rejonie Twojego zamieszkania.

znajdź sklep

Dodatkowe informacje

Dowiedz się więcej: poznaj recenzje produktu, sprawdź certyfikaty i nagrody, jakie otrzymał, lub kup produkt w naszym sklepie on-line.

Recenzje
Certyfikaty
Kup produkt

wszystkie funkcje

Wybierz swój kolor

Zapoznaj się z aktualnie dostępną kolorystyką i wybierz dla siebie swój ulubiony kolor.

Specyfikacja

Model: H1013

Przeznaczenie produktu:
od 6 miesiąca do 15 kg.

Wymiary rozłożonego produktu:
78 x 57 x 104 cm (dł. x szer. x wys.)

Wymiary złożonego produktu:
31,3 x 51 x 120 cm (dł. x szer. x wys.)

Waga produktu: 10,95 kg.

Certyfikat zgodności: EN 14988:2017

Wsparcie i Instukcje

Instrukcja obsługi

Skontaktuj się ze wsparciem