Odkryj nowe możliwości

Wykonaj swój ruch

Kolekcja Signature to najwyższej klasy towarzysze codziennych spacerów oraz sprytne rozwiązania wychodzące naprzeciw Twoim codziennym potrzebom.
Bez względu na to, dokąd zawiedzie Cię droga, ciesz się i podróżuj wraz z Joie Signature – wymarzoną drużyną produktów, złożoną z najlepszych graczy Joie.

Kolekcja produktów

Kolekcja produktów


Wyjątkowa kolekcja zasługuje na wyjątkowe dodatki. Dlatego też we współpracy z firmą Beztroska przygotowana została na rynek polski kolekcja eleganckich akcesoriów do wózków marki Joie z kolekcji Signature: Finiti oraz Aeria. Kolekcja Signature by Beztroska to gustowna i elegancka torba pielęgnacyjna oraz szykowny, komfortowy, a do tego bardzo ciepły śpiworek do wózka dziecięcego.

System Obrotowy Encore


3 produkty. 1 obrotowa baza. 4 lata spokoju.


poznaj kolekcję >

Foteliki samochodowe


Stylowe i bezpieczne foteliki dla noworodka, niemowlaka lub starszego dziecka.


poznaj kolekcję >

Wózki dziecięce


Luksusowe wózki dziecięce wyróżniające się praktycznymi funkcjami i kompaktowymi rozmiarami.


poznaj kolekcję >

Gondole


Idealny dodatek do Twojego wózka Joie Signature.


poznaj kolekcję >

Cechy kolekcji Signature

Szykowny design

 

Kolekcja odzwierciedla aktualne trendy w modzie, dlatego też bazuje na naturalnych kolorach i odcieniach ziemi. Dodatkowo pikowane materiały otulają dziecko elegancką przytulnością w trakcie podróży.

Luksusowe materiały

 

Połączenie wygody oraz klasy z warstwowymi teksturami super miękkich dzianin i bogatych tkanin, aby dziecko czuło się przytulnie na łonie luksusu.

Eleganckie akcenty

 

Wytrzymałość spotyka się z elegancją za sprawą luksusowego, malowanego proszkowo stelaża oraz gustownych detali z wegańskiej skóry.