poznaj verso™

Przeznaczony dla wszystkich grup wagowych (0+/1/2/3) fotelik samochodowy, który gwarantuje najlepsze dopasowanie do ciała Twojego dziecka aż do 12 roku życia.

4 fotele w 1

Pierwszy i jedyny. Bezpieczny fotel samochodowy zaprojektowany i skonstruowany tak, aby wzrastać z Twoim dzieckiem od urodzenia aż do 36 kg.

 

dłużej tyłem do kierunku jazdy

Większe bezpieczeństwo dzięki możliwości montażu tyłem do kierunku jazdy aż do 18 kg, co pozwala zwiększyć ochronę głowy, szyi i kręgosłupa dziecka nawet o 73% więcej w porównaniu do trybu przodem do kierunku jazdy.

 

 

 

idealne dopasowanie aż do 12 roku życia

Rośnie wzdłuż i wszerz jednocześnie. W momencie regulacji zagłówka boczne skrzydła fotela rozszerzają się w systemie AutoAdjust™, aby uzyskać indywidualne dopasowanie do ciała przewożonego dziecka.

 

wszystkie funkcje

  • Obejmuje grupy wagowe: 0+/1/2/3.
  • Montaż tyłem do kierunku jazdy (RWF) przy użyciu 3-punktowego pasa bezpieczeństwa od urodzenia do 18 kg (ok.4 roku życia).
  • Montaż przodem do kierunku jazdy (FWF) od 15 kg do 36 kg (ok. 12 roku życia) przy użyciu wyłącznie 3-punktowego pasa bezpieczeństwa pojazdu lub przy użyciu 3-punktowych pasów bezpieczeństwa i złączy ISOSAFE (dla grup wagowych 2 i 3).
  • 6-stopniowa regulacja odchylenia fotelika: 2 pozycje w trybie RWF i 4 w trybie FWF.
  • Wzmocniona ochrona przed uderzeniami bocznymi gwarantująca dodatkowe bezpieczeństwo głowy, ciała i bioder dziecka.

wymiary

zobacz również

nasze nagrody