steadi

poznaj steadi™

Troskliwy obrońca dla grup wagowych 0+/1, z możliwością instalacji tyłem do kierunku jazdy do 18 kg. Dodatkowe bezpieczeństwo, które jest zawsze przytulne i łatwe w utrzymaniu czystości, dzięki materiałom nadajacym się do do prania w pralce, oraz skonstruowane tak, aby zapewniać płynną zmianę.

stworzony, aby rosnąć

Fotelik samochodowy dla grup wagowych 0+/1, montowany tyłem do kierunku jazdy do 18 kg oraz przodem do kierunku jazdy od 9 do 18 kg.

system grow together™

Wielostopniowa, symultaniczna regulacja uprzęży i zagłówka za pomocą jednej ręki - bez konieczności demontażu lub ponownego przewlekania.

przytulny i bezpieczny

Zapewnia pełną ochronę przed uderzeniami bocznymi, umożliwiając osłonę maluchów od głowy do bioder, zawiera także pluszowe tkaniny i wkładki dla maksymalnego komfortu.

Gdzie kupić nasz produkt?

Zapoznałeś się ze szczegółowym opisem produktu? Chcesz go kupić, zobaczyć na żywo lub potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z jednym z naszych autoryzowanych sprzedawców w rejonie Twojego zamieszkania.

znajdź sklep

Dodatkowe informacje

Dowiedz się więcej: poznaj recenzje produktu, sprawdź certyfikaty i nagrody, jakie otrzymał, lub kup produkt w naszym sklepie on-line.

Recenzje
Certyfikaty
Kup produkt

wszystkie funkcje

Wybierz swój kolor

Zapoznaj się z aktualnie dostępną kolorystyką i wybierz dla siebie swój ulubiony kolor.

Specyfikacja

Model: C1202

Przeznaczenie produktu:
grupy wagowe 0+/1, 0-18 kg, ok. 0-4 rok życia.

Wymiary produktu:
50 x 42,5 x 72,3 cm (dł. x szer. x wys.)

Waga produktu: 7,52 kg.

Certyfikat zgodności: ECE R44/04

Wsparcie i Instukcje

Instrukcja obsługi

Instrukcja obsługi

Skontaktuj się ze wsparciem