poznaj stages™

Genialny towarzysz podróży stworzony, by wzrastać z dzieckiem od urodzenia do 7 lat (grupy wagowe 0+/1/2). Jego wszechstronność zapewni Ci, że każda Twoja podróż z dzieckiem będzie łatwa i bezpieczna.

kup teraz >

3 fotele w jednym

Fotelik samochodowy przeznaczony dla grup wagowych 0+/ 1/2. Instalacja tyłem do kierunku jazdy do 18 kg oraz przodem do kierunku jazdy w przedziale wagowym 9-25 kg sprawia, że jest to jedyny fotelik, jaki potrzebujesz dla swojego dziecka od urodzenia aż do ok. 7 roku życia.

 

system Grow Together™

5-stopniowa regulacja wysokości zagłówka i uprzęży umożliwia jednoczesną ich regulację za pomocą jednej ręki - bez konieczności demontażu lub ponownej instalacji.

 

 

 

zobowiązany do ochrony

Stalowa rama wspierająca zapewnia mocne osadzenie na siedzeniu podczas zderzenia, wydłuża żywotność materiałów fotela do 10 lat i zwiększa wagę, aby fotel był ciasno i nisko osadzony na siedzeniu pojazdu, co zapewnia lepszą stabilność i ochronę.

wszystkie funkcje

  • Obejmuje grupy wagowe: 0+/1/2.
  • Montaż fotelika przy użyciu 3-punktowego pasa bezpieczeństwa pojazdu.
  • Montaż fotelika tyłem do kierunku jazdy (RWF) od urodzenia do 18 kg/4 roku życia.
  • Możliwość instalacji fotelika przodem do kierunku jazdy (FWF) od 9 do 25 kg/7 roku życia.
  • 4-stopniowa regulacja odchylenia fotelika: 1 pozycja dla trybu RWF oraz 3 dla trybu FWF.
  • Wzmocniona ochrona przed uderzeniami bocznymi Side Impact Security gwarantująca dodatkową ochronę głowy, ciała i bioder dziecka.

wymiary

zobacz również

nasze nagrody