stages

poznaj stages™

Genialny towarzysz podróży stworzony, by wzrastać z dzieckiem od urodzenia do 7 lat (grupy wagowe 0+/1/2). Jego wszechstronność sprawia, że każda Twoja podróż z dzieckiem będzie łatwa i bezpieczna.

3 fotele w jednym

Fotelik samochodowy przeznaczony dla grup wagowych 0+/ 1/2 z montażem tyłem do kierunku jazdy do 18 kg oraz przodem do kierunku jazdy w przedziale wagowym 9-25 kg, co sprawia że jest to jedyny fotelik jaki potrzebujesz dla swojego dziecka od urodzenia aż do ok. 7 roku życia.

Grow Together™

5-stopniowa regulacja wysokości zagłówka i uprzęży umożliwia jednoczesną ich regulację za pomocą jednej ręki - bez konieczności demontażu lub ponownej instalacji.

zobowiązany do ochrony

Stalowa rama wspierająca zapewnia mocne osadzenie na siedzeniu podczas zderzenia, wydłuża żywotność materiałów fotela do 10 lat i zwiększa wagę, aby fotel był ciasno i nisko osadzony na siedzeniu pojazdu, zapewniając lepszą stabilność i ochronę.

Gdzie kupić nasz produkt?

Zapoznałeś się ze szczegółowym opisem produktu? Chcesz go kupić, zobaczyć na żywo lub potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z jednym z naszych autoryzowanych sprzedawców w rejonie Twojego zamieszkania.

znajdź sklep

Dodatkowe informacje

Dowiedz się więcej: poznaj recenzje produktu, sprawdź certyfikaty i nagrody, jakie otrzymał, lub kup produkt w naszym sklepie on-line.

Recenzje
Certyfikaty
Kup produkt

wszystkie funkcje

Wybierz swój kolor

Zapoznaj się z aktualnie dostępną kolorystyką i wybierz dla siebie swój ulubiony kolor.

Specyfikacja

Model: C0925

Przeznaczenie produktu:
grupy wagowe 0+/1/2, 0-25 kg, ok. 0-7 roku życia.

Możliwości montażu:
Wymiary produktu:
54,5 x 48 x 76 cm (dł. x szer. x wys.)

Waga produktu: 8,86 kg.

Certyfikat zgodności: ECE R44/04

Wsparcie i Instukcje

Instrukcja obsługi

Instrukcja obsługi

Instrukcja obsługi

Skontaktuj się ze wsparciem