stages isofix

poznaj stages™ isofix

Mistrz podróży dla grup wagowych 0+/1/2. Stworzony, by wzrastać od urodzenia do 7 lat. Testowany, aby spełnić najnowsze i najwyższe standardy bezpieczeństwa dla zachowania całkowitego spokoju podczas podróży.

3 fotele w 1

Podróżuje z Twoim dzieckiem od chwili narodzin aż do 7 roku życia. Swoją przygodę zaczyna jako fotelik dziecięcy montowany tyłem do kierunku jazdy, który może być użytkowany do 18 kg, a następnie konwertuje się w fotelik skierowany przodem do kierunku jazdy, przeznaczony od 9-18 kg. Podróż kończy jako fotelik z wysokim oparciem dla 2. grupy wagowej.

super bezpieczny

Certyfikacja dla zderzeń bocznych, dłuższe użytkowanie tyłem do kierunku jazdy, nowe regulacje dotyczące manekinów zderzeniowych, instalacja tylko za pomocą systemu ISOFIX oraz lepsza formuła dopasowania, zapewniająca spokój ducha i niezawodność oraz testowanie także w oparciu o kryteria normy R129.

wyjątkowa ochrona

Specjalistyczny zagłówek Tri-Protect ™ zapewnia bezpieczeństwo w postaci trzech warstw ochrony wewnątrz skrzydeł bocznych, dodatkowo zawierając opatentowaną piankę z pamięcią Intelli-Fit™ oraz panele boczne Guard Surround Safety™.

Gdzie kupić nasz produkt?

Zapoznałeś się ze szczegółowym opisem produktu? Chcesz go kupić, zobaczyć na żywo lub potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z jednym z naszych autoryzowanych sprzedawców w rejonie Twojego zamieszkania.

znajdź sklep

Dodatkowe informacje

Dowiedz się więcej: poznaj recenzje produktu, sprawdź certyfikaty i nagrody, jakie otrzymał, lub kup produkt w naszym sklepie on-line.

Recenzje
Certyfikaty
Kup produkt

wszystkie funkcje

Wybierz swój kolor

Zapoznaj się z aktualnie dostępną kolorystyką i wybierz dla siebie swój ulubiony kolor.

Specyfikacja

Model: I1507

Przeznaczenie produktu:
grupy wagowe 0+/1/2, 0-25 kg, ok. 0-7 rok życia.

Wymiary produktu:
57,5-72 x 44-51 x 55,5-80,5 cm (dł. x szer. x wys.)

Wymiary złożonego produktu:
31,3 x 51 x 120 cm (dł. x szer. x wys.)

Waga produktu: 14,27 kg.

Certyfikat zgodności: ECE R44/04

Wsparcie i Instukcje

Instrukcja obsługi

Instrukcja obsługi

Skontaktuj się ze wsparciem