poznaj stages™ ISOFIX

Mistrz podróży dla grup wagowych 0+/1/2. Stworzony, by wzrastać od urodzenia do 7 lat. Testowany, aby spełnić najnowsze i najwyższe standardy bezpieczeństwa dla zachowania całkowitego spokoju podczas podróży.

3 fotele w 1

Podróżuje z Twoim dzieckiem od chwili narodzin aż do 7 roku życia. Swoją podróż zaczyna jako fotelik dziecięcy montowany tyłem do kierunku jazdy (do 18 kg), a następnie konwertuje się w fotelik skierowany przodem do kierunku jazdy od 9 do 18 kg. Podróż kończy jako fotelik z wysokim oparciem dla 2. grupy wagowej - do 25 kg.

 

super bezpieczny

Przetestowany również w standardzie i-Size dla dwóch pierwszych etapów, oferuje ekskluzywny certyfikat zderzenia bocznego, dłuższe użytkowanie w trybie RWF, testowanie zgodnie z nową technologię manekinów testowych, instalację wyłącznie ISOFIX i lepszą formułą dopasowania, która zapewnia spokój ducha, na który możesz zawsze liczyć.

 

 

wyjątkowa ochrona

Specjalistyczny zagłówek Tri-Protect™ zapewnia bezpieczeństwo w postaci trzech warstw ochrony wewnątrz skrzydeł bocznych, dodatkowo zawierając opatentowaną piankę z pamięcią Intelli-Fit™ oraz panele boczne Guard Surround Safety™.

 

wszystkie funkcje

  • Fotelik wraz z bazą certyfikowany zgodnie z normą ECE R44/04 (dodatkowo testowany zgodnie z kryteriami normy ECE R129 do 105 cm/4 roku życia).
  • Montaż fotelika w pojeździe tyłem do kierunku jazdy (RWF) do 18 kg/do ok. 4 roku życia.
  • Montaż fotelika w pojeździe przodem do kierunku jazdy (FWF): 9-25 kg/do ok. 7 rok życia.
  • Wyjątkowy zagłówek Tri-Protect™ gwarantujący 3 dodatkowe warstwy bezpieczeństwa, zawierający także opatentowaną piankę z pamięcią Intelli-Fit™.
  • Dodatkowo ochrona boczna dzięki panelom bocznym Guard Surround Safety™.

wymiary

zobacz również

nasze nagrody