stages fx

poznaj stages™ fx

Genialny towarzysz podróży, który został stworzony, aby rosnąć wraz z dzieckiem. Wyróżnia się praktyczną wszechstronnością dzięki możliwości montażu tyłem i przodem do kierunku jazdy. Instalacja w systemie ISOFIX dla 1. grupy wagowej sprawia, że każda podróż jest łatwa.

3 fotele w 1

Wszechstronny fotelik samochodowy, który obejmuje aż 3 grupy wagowe. Cecha ta sprawia, że jest to jedyny fotelik potrzebny dziecku od urodzenia do 7 lat. Zamontujesz go tyłem (do 18 kg) lub przodem do kierunku jazdy (9-25 kg).

niezawodne bezpieczeństwo

Fotelik umożliwia łatwą i bezpieczną instalację w samochodzie. Zamontujesz go w samochodzie przodem do kierunku jazdy dla 1. grupy wagowej wyłącznie przy użyciu systemu ISOFIX. Dla 2. grupy wagowej użyj również łatwego i bezpiecznego systemu ISOSAFE.

stworzony, by rosnąć

System Grow Together™ zapewnia wielostopniową regulację zagłówka i uprzęży fotelika w tej samej chwili. Oznacza to, że zmiana wysokości zagłówka nie wymaga oddzielnej regulacji uprzęży fotelika.

Gdzie kupić nasz produkt?
Zapoznałeś się ze szczegółowym opisem produktu? Chcesz go kupić, zobaczyć na żywo lub potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z jednym z naszych autoryzowanych sprzedawców w rejonie Twojego zamieszkania. znajdź sklep
Dodatkowe informacje   Dowiedz się więcej: poznaj recenzje produktu, sprawdź certyfikaty i nagrody, jakie otrzymał, lub kup produkt w naszym sklepie on-line.
Recenzje
Certyfikaty
Kup produkt

wszystkie funkcje

Wybierz swój kolor
Zapoznaj się z aktualnie dostępną kolorystyką i wybierz dla siebie swój ulubiony kolor.

Specyfikacja

Model: C1719 Wymiary produktu: 55 x 50 x 62-77 cm (dł./szer./wys.) Waga produktu: 13,92 kg Przeznaczenie produktu: grupy wagowe 0+/1/2, 0-25 kg; ok. 0-7 rok życia Certyfikat zgodności: ECE R44/04

Wsparcie i Instukcje

Instrukcja obsługi

Skontaktuj się ze wsparciem