spin safe

poznaj spin safe™

Fotelik w standardzie Plus Test dla grup wagowych 0+/1 z obrotowym siedziskiem, oferujący kompaktowość oraz wygodę, której oczekujesz, najwyższe na świecie standardy bezpieczeństwa oraz ulubioną przez każdego rodzica funkcję obrotu siedziska w stronę rodzica w chwili wkładania/wyjmowania dziecka.

certyfikat Plus Test

Sprawdzone, najwyższe z możliwych bezpieczeństwo zagwarantowane szwedzkim testem zderzeniowym Plus Test, który sprawdza zachowanie fotelika przy nagłych skrajnych zmianach prędkości jazdy, w celu wytworzenia największych sił przeciążenia spośród wszystkich testów zderzeniowych. Taka rygorystyczność pozwala dowieść, że ochrona gwarantowana przez fotelik jest najwyższa i niezaprzeczalna.

płynny obrót o 90°

Wyłączny przewóz tyłem do kierunku jazdy oraz obracane siedzisko w obie strony o 90° przy użyciu jednej ręki umożliwiające ustawienie fotelika w bocznej pozycji, aby ułatwić Tobie zapięcie dziecka w uprzęży zabezpieczającej.

fotelik samochodowy spin safe joie baby

idealni partnerzy

Bezpieczeństwo ze wszystkich stron dzięki osłonom bocznym Guard Surround Safety™, które zapewniają dodatkową absorpcję energii podczas zderzenia.

Gdzie kupić nasz produkt?

Zapoznałeś się ze szczegółowym opisem produktu? Chcesz go kupić, zobaczyć na żywo lub potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z jednym z naszych autoryzowanych sprzedawców w rejonie Twojego zamieszkania.

znajdź sklep

Dodatkowe informacje

Dowiedz się więcej: poznaj recenzje produktu, sprawdź certyfikaty i nagrody, jakie otrzymał, lub kup produkt w naszym sklepie on-line.

Recenzje
Certyfikaty
Kup produkt

wszystkie funkcje

Wybierz swój kolor

Zapoznaj się z aktualnie dostępną kolorystyką i wybierz dla siebie swój ulubiony kolor.

Specyfikacja

Model: C1416Z

Przeznaczenie produktu:
od urodzenia do 18 kg.

Wymiary produktu:
66,5-74 x 45-60 x 56,5-106 cm (dł. x szer. x wys.)

Waga produktu: 12,8 kg.

Certyfikat zgodności: ECE R44/04

Wsparcie i Instukcje

Instrukcja obsługi

Skontaktuj się ze wsparciem