spin 360

poznaj spin 360 ™

Obrotowy o 360° fotelik samochodowy, przeznaczony dla grup wagowych 0+/1, który możesz obrócić do przodu, do tyłu, oraz wszędzie pomiędzy. Aktywator obracania uruchamiany jedną ręką ułatwia każdą podróż i obrót.

obraca się z łatwością

Obrotowe siedzisko obraca się dookoła w każdą stronę, aby ułatwić wkładanie i wyjmowanie dziecka oraz zmieniać tryby ustawienia fotelika: tyłem lub przodem do kierunku jazdy.

praktyczna konwersja

Fotelik dziecięcy dla grup wagowych 0+/1, z którym rozpoczynasz przygodę w trybie montażu tyłem do kierunku jazdy do 18 kg, a następnie wraz ze wzrostem dziecka możesz przemienić w fotelik montowany przodem do kierunku jazdy od 9 do 18 kg/4 lata.

fotelik samochodowy spin 360 joie baby

pasuje do mniejszych przestrzeni

Mała, opływowa i stabilna baza bez zamontowanej ramy antyrotacyjnej sprawia, że jest to jeden z najmniejszych dostępnych fotelików obrotowych.

Gdzie kupić nasz produkt?

Zapoznałeś się ze szczegółowym opisem produktu? Chcesz go kupić, zobaczyć na żywo lub potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z jednym z naszych autoryzowanych sprzedawców w rejonie Twojego zamieszkania.

znajdź sklep

Dodatkowe informacje

Dowiedz się więcej: poznaj recenzje produktu, sprawdź certyfikaty i nagrody, jakie otrzymał, lub kup produkt w naszym sklepie on-line.

Recenzje
Certyfikaty
Kup produkt

wszystkie funkcje

Wybierz swój kolor

Zapoznaj się z aktualnie dostępną kolorystyką i wybierz dla siebie swój ulubiony kolor.

Specyfikacja

Model: C1416

Przeznaczenie produktu:
od urodzenia do 18 kg.

Wymiary produktu RWF:
66,1-69 x 45 x 56,8-63,3 cm (dł. x szer. x wys.)

Wymiary produktu FWF:
55 x 45 x 67,1-76,5 cm (dł. x szer. x wys.)

Wymiary bazy fotelika:
40 x 28,5 x 48 cm (dł. x szer. x wys.)

Waga produktu: 11,95 kg.

Certyfikat zgodności: ECE R44/04

certyfikat fotelika samochodowego joie baby certyfikat fotelika samochodowego joie baby certyfikat fotelika samochodowego joie baby certyfikat fotelika samochodowego joie baby certyfikat fotelika samochodowego joie baby certyfikat fotelika samochodowego joie baby certyfikat fotelika samochodowego joie baby certyfikat fotelika samochodowego joie baby certyfikat fotelika samochodowego joie baby

Wsparcie i Instukcje

Instrukcja obsługi

Instrukcja obsługi

Skontaktuj się ze wsparciem