poznaj i-Venture™

Bohater codziennej podróży, wyposażony we wszystko co konieczne i najlepsze dla zabezpieczenia dziecka. Stanowi także część systemu bezpieczeństwa w standardzie i-Size, który jest zawsze gotowy do codziennych, jak i tych wyjątkowych podróży.

kup teraz >

dłużej tyłem do kierunku jazdy

Jazda tyłem do kierunku jazdy zmniejsza ryzyko obrażeń słabo rozwiniętych szyi i głów dzieci nawet o 73%! Dlatego i-Venture™ pozwala dzieciom w wieku aż do około czterech lat na jazdę tyłem do kierunku jazdy.

 

ochrona przed uderzeniem bocznym

Zadbaj o bezpieczeństwo podczas każdej podróży dzięki wyjątkowemu zagłówkowi Tri-Protect ™ wyposażonemu w piankę z pamięcią Intelli-Fit ™, która zapewnia optymalne bezpieczeństwo.

 

 

 

System i-Venture™

Połącz z bazą i-Base™ Advance i nosidełkiem i-Snug™, aby stworzyć niezwykle efektywny system bezpieczeństwa w standardzie i-Size, w którym poszczególne elementy chętnie ze sobą współpracują, aby zapewnić Twojemu dziecku bezpieczeństwo i przytulność od urodzenia aż do okresu przedszkolnego.

wszystkie funkcje

  • Certyfikowany zgodnie ze standardem i-Size - ECE R129/03.
  • Montaż w pojeździe tyłem do kierunku jazdy (RWF) od urodzenia do 105 cm, ok. 4 rok życia.
  • Możliwość montażu przodem do kierunku jazdy (FWF) od 76 cm do 105 cm, ok. 4 rok życia.
  • Montowany w pojeździe wyłącznie w połączeniu z bazą i-Base™ Advance (sprzedawana osobno).
  • Wraz z bazą i-Base™ Advance oraz fotelikiem i-Snug™ tworzą razem praktyczny system bezpieczeństwa i-Size, który uzupełnia się idealnie i zapewnia Twojemu dziecku bezpieczeństwo od pierwszych chwil życia aż do okresu przedszkolnego.

wymiary

zobacz również

nasze nagrody