poznaj i-Trillo™ lx

Przekonaj się, że każda podróż może być zarówno łatwa, jak i bezpieczna. Fotelik ten jest nie tylko zgodny ze standardami bezpieczeństwa i-Size, ale dodatkowo jego elegancka i zgrabna konstrukcja pozwala zaoszczędzić wiele miejsca w samochodzie.

certyfikowane bezpieczeństwo

Zarówno twoje dziecko, jak i twój umysł mogą spać bezpiecznie. Fotelik jest zgodny z ulepszonym standardem bezpieczeństwa i-Size, dlatego posiada testy ochrony przed uderzeniami bocznymi. Wyróżnia go także bardzo stabilna instalacja przy użyciu złączy ISOSAFE i pasów bezpieczeństwa.

 

błyskawiczne dopasowanie

Fotelik posiada 10-stopniowy zagłówek regulowany wyłącznie przy użyciu jednej ręki. Pozwala to na idealne dopasowanie do rozmiarów rosnącego z dnia na dzień dziecka.

 

 

 

dla całej załogi

Dużo dzieci do przewiezienia? Zmieścisz nawet 3 foteliki w drugim rzędzie siedzeń wybranych pojazdów i-Size dla dzieci do 135 cm.

 

wszystkie funkcje

  • Zgodny ze standardem i-Size ECE R129/03.
  • Montaż przodem do kierunku jazdy dla dzieci o wzroście 100-150 cm, przy użyciu 3-punktowego pasów bezpieczeństwa i złączy ISOSAFE albo przy użyciu wyłącznie 3-punktowych pasów bezpieczeństwa.
  • Regulowane złącza ISOSAFE umożliwiające łatwy montaż do mocowań ISOFIX w samochodzie.
  • Wysokie oparcie pozwalające utrzymać pas bezpieczeństwa w odpowiednim miejscu oraz zapewniające dziecku wygodne miejsce do odpoczynku.

wymiary

zobacz również

nasze nagrody