poznaj i-Spin Safe™

Doświadcz podwójnej ochrony dzięki fotelikowi z obracanym siedziskiem, który został przetestowany i certyfikowany nie tylko w oparciu o najnowszy standard i-Size, ale także na podstawie szwedzkiego Plus Test. Fotelik montowany jest wyłącznie tyłem do kierunku jazdy do 18,5 kg (ok. 4 roku życia).

podwójnie potwierdzone bezpieczeństwo

Dzięki obu certyfikatom bezpieczeństwa - i-Size i Plus Test - możesz być pewny, że i-Spin Safe zapewnia ochronę, która została przetestowana i sprawdzona pod każdym możliwym kątem.

 

płynny obrót o 90°

Uruchamiany przy użyciu jednej ręki aktywator obrotu Simple Swivel™, umieszczony w miejscu naturalnego zasięgu, umożliwia płynne obracanie siedziska w obu kierunkach o 90°. Umożliwia to ustawienie dziecka w Twoją stronę podczas jego zapinania w foteliku, a następnie ponowny obrót do bezpiecznego trybu tyłem do kierunku jazdy.

 

 

 

najinteligentniejsza ochrona boczna

Automatycznie uruchamiane osłony boczne Guard Surround Safety™ wysuwają i blokują się na zewnątrz skorupy fotelika, gdy uprząż jest napięta, aby dodatkowo absorbować siłę uderzenia i zapewnić ochronę z każdej strony.

 

wszystkie funkcje

  • Certyfikowany zgodnie ze standardem i-Size ECE R129/03.
  • 4 gwiazdki i wysoka łączna ocena końcowa w  testach zderzeniowych ADAC i ÖAMTC Jesień 2020. Ocena "bardzo dobry" w kategorii: „Bezpieczeństwo” oraz bardzo wysokie noty w testach zderzeniowych w zakresie ochrony przed zderzeniami bocznymi.
  • Montaż wyłącznie tyłem do kierunku jazdy (RWF) od urodzenia do 105 cm/4 rok życia.
  • Certyfikat prestiżowego i rygorystycznego szwedzkiego testu zderzeniowego Test Plus.
  • Mechanizm obrotu siedziska o 90° aktywowany jedną ręką w obie strony w celu ułatwienia wkładania i wyjmowania dziecka.
  • Aktywator obrotu Simple Swivel™ ulokowany w miejscu, do którego masz naturalny dostęp dłonią w momencie, kiedy fotelik zamontowany jest w pojeździe.
  • Automatycznie uruchamiające się panele boczne Guard Surround Safety™ w chwili właściwego napięcia systemu zapięć.

wymiary

zobacz również

nasze nagrody