i-spin safe

poznaj i-spin safe™

Doświadcz podwójnego zabezpieczenia, dzięki temu fotelikowi z obracanym siedziskiem, który został przetestowany i certyfikowany nie tylko w oparciu o najnowszy standard i-Size, ale także na podstawie szwedzkiego Plus Test, a dodatkowo montowany jest wyłącznie tyłem do kierunku jazdy aż do 18,5 kg, ok. 4 rok życia.

podwójnie udowodnione bezpieczeństwo

Dzięki obu certyfikatom bezpieczeństwa - i-Size i Plus Test - możesz być pewny, że i-Spin Safe zapewnia ochronę, która została przetestowana i sprawdzona pod każdym możliwym kątem.

płynny obrót o 90°

Uruchamiany przy użyciu jednej ręki aktywator obrotu Simple Swivel ™, umieszczony w miejscu, do którego masz naturalny zasięg, umożliwia płynne obracanie siedziska w obu kierunkach o 90°, co umożliwia ustawienie dziecka zwróconego w Twoim kierunku podczas jego zapinania w foteliku i ustawienie fotelika z powrotem w bezpiecznym trybie tyłem do kierunku jazdy.

fotelik samochodowy spin safe joie baby

najinteligentniejsza ochrona boczna

Automatycznie uruchamiane osłony boczne Guard Surround Safety™ wysuwają i blokują się na zewnątrz skorupy fotelika, gdy uprząż jest napięta, aby dodatkowo absorbować siłę uderzenia i zapewnić ochronę z każdej strony.

Gdzie kupić nasz produkt?
Zapoznałeś się ze szczegółowym opisem produktu? Chcesz go kupić, zobaczyć na żywo lub potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z jednym z naszych autoryzowanych sprzedawców w rejonie Twojego zamieszkania. znajdź sklep
Dodatkowe informacje   Dowiedz się więcej: poznaj recenzje produktu, sprawdź certyfikaty i nagrody, jakie otrzymał, lub kup produkt w naszym sklepie on-line.
Recenzje
Certyfikaty
Kup produkt

wszystkie funkcje

Wybierz swój kolor
Zapoznaj się z aktualnie dostępną kolorystyką i wybierz dla siebie swój ulubiony kolor.

Specyfikacja

Model: C1801ZA Przeznaczenie produktu: od urodzenia do 105 cm, do 18,5 kg. Wymiary produktu w pozycji pionowej: 65 x 58 x 55-62 cm (dł. x szer. x wys.) Wymiary złożonego w pozycji w pełni pochylonej: 65 x 58 x 51,5-57 cm (dł. x szer. x wys.) Waga produktu: 14,6 kg. Certyfikat zgodności: ECE R129/03

Wsparcie i Instukcje

Instrukcja obsługi

Skontaktuj się ze wsparciem