i-Spin GrowTM

i-Size od urodzenia do 125 cm

znajdź swój sklep >

mapa z partnerami w twojej okolicy

Najważniejsze cechy produktu

Długoletnia ochrona

 

Montaż w pojeździe tyłem do kierunku jazdy przy zabezpieczeniu dziecka 5-punktowym systemem zapięć fotelika, a następnie montaż przodem do kierunku jazdy przy zabezpieczeniu dziecka 3-punktowym pasem bezpieczeństwa pojazdu. Sprawia to, że ten fotelik samochodowy zapewnia maksymalne bezpieczeństwo dziecka przez długi okres czasu, od niemowlęctwa do wczesnych lat przedszkolnych.

Łatwe obracanie

 

Obrót o 360°, który można aktywować prostym ruchem jednej ręki, sprawi, że wkładanie i wyjmowanie dziecka będzie niesamowicie łatwe.

Szybka i łatwa instalacja

 

Koniec z trudną i wymagającą instalacją! Najpierw podłącz złącza ISOFIX, następnie zapnij górny pas mocowania top tether i gotowe. Szybko i łatwo.

Instalacja bez cienia wątpliwości

 

System VeriFit ™ wykorzystuje sygnały dźwiękowe i wyświetlacz świetlny, aby potwierdzić, że fotelik jest odpowiednio zamontowany w samochodzie. Tobie pozostaje tylko wyruszyć w kolejną ciekawą podróż.

Wygodna podróż

 

Możesz wybrać jedną z 6 możliwych pozycji odchylania fotelika, naciskając jeden przycisk, także w czasie jazdy, niezależnie od tego, czy dziecko jest przewożone tyłem, czy też przodem do kierunku jazdy.

3 warstwy bezpieczeństwa

 

Zagłówek Tri-Protect oferuje kombinację 3 różnych warstw ochrony, wykonanych z różnych materiałów, w tym warstwę z wyjątkowej, specjalnej i opatentowanej pianki z pamięcią Intelli-Fit™.

Zawsze przygotowany

 

Kiedy Twoje dziecko dorośnie, możesz schować wewnętrzną 5-punktową uprząż fotelika do wbudowanych przegródek, gdy nie będzie ona potrzebna. Następnie łatwo ją wyjmiesz, dzięki czemu zawsze będziesz gotowy do ponownego przewożenia w foteliku mniejszego dziecka.