poznaj i-Spin 360™

Obrotowy fotelik samochodowy 360°, który obraca się w każdą stronę: do tyłu, do przodu oraz na boki. Standard bezpieczeństwa i-Size, dodatkowe osłony Guard Surround Safety™ oraz blokada Smart Ride™ dla jeszcze większego spokoju i bezpieczeństwa.

kup teraz >

płynne obracanie

Obrócenie fotelika w Twoją stronę stało się o wiele prostsze dzięki obsługiwanemu jedną ręką aktywatorowi obrotu Simple Swivel™, umieszczonemu dokładnie tam, gdzie masz naturalny dostęp do niego.

 

inteligentna ochrona boczna

Wytrzymałe ochronne panele boczne Guard Surround Safety™ włączają się automatycznie, gdy uprząż jest napięta, aby zapewnić dziecku maksymalne bezpieczeństwo.

 

 

 

bezpieczeństwo obrotu

Blokada Smart Ride™ zapewnia inteligentniejsze zabezpieczenie dziecka, pomagając utrzymać dziecko w trybie tyłem do kierunku jazdy aż do momentu, kiedy będzie ono gotowe do przejścia w tryb przodem do kierunku jazdy.

 

wszystkie funkcje

  • Certyfikowany zgodnie ze standardem i-Size (ECE R129/02).
  • Instalacja w pojeździe tyłem do kierunku jazdy (RWF) od urodzenia do 105 cm/4 lata.
  • Możliwość instalacji w pojeździe przodem do kierunku jazdy (FWF) od 15 miesięcy do 105 cm/4 lata.
  • Blokada Smart Ride™ umożliwiająca zabezpieczenie fotelika w trybie RWF aż do chwili, kiedy dziecko będzie mogło  podróżować w trybie FWF (ok. 15 miesiąca).
  • Siedzisko z mechanizmem obrotowym 360° usprawniające włożenie/ wyjęcie dziecka.
  • Przyciski Simple Swivel™ aktywujące obracanie siedziska umieszczone na foteliku w miejscu, do którego w naturalny sposób sięgasz dłonią.

wymiary

zobacz również

nasze nagrody