i-spin 360

poznaj i-spin 360 ™

Obrotowy fotelik samochodowy 360°, który obraca się do tyłu, do przodu oraz wszędzie pomiędzy. Standard bezpieczeństwa i-Size, dodatkowe osłony Guard Surround Safety™ oraz blokada Smart Ride™ dla jeszcze większego spokoju i bezpieczeństwa.

płynne obracanie

Obrócenie fotelika w Twoją stronę stało się o wiele prostsze dzięki obsługiwanemu jedną ręką aktywatorowi obrotu Simple Swivel™, umieszczonemu dokładnie tam, gdzie masz naturalny dostęp do niego.

inteligentna ochrona boczna

Wytrzymałe ochronne panele boczne Guard Surround Safety™ włączają się automatycznie, gdy uprząż jest napięta, aby zapewnić dziecku maksymalne bezpieczeństwo.

fotelik samochodowy i-spin 360 joie baby

bezpieczeństwo obrotu

Blokada Smart Ride™ zapewnia inteligentniejsze zabezpieczenie dziecka, pomagając utrzymać dziecko w trybie tyłem do kierunku jazdy aż do momentu, kiedy będzie ono gotowe do przejścia w tryb przodem do kierunku jazdy.

Gdzie kupić nasz produkt?

Zapoznałeś się ze szczegółowym opisem produktu? Chcesz go kupić, zobaczyć na żywo lub potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z jednym z naszych autoryzowanych sprzedawców w rejonie Twojego zamieszkania.

znajdź sklep

Dodatkowe informacje

Dowiedz się więcej: poznaj recenzje produktu, sprawdź certyfikaty i nagrody, jakie otrzymał, lub kup produkt w naszym sklepie on-line.

Recenzje
Certyfikaty
Kup produkt

wszystkie funkcje

Wybierz swój kolor

Zapoznaj się z aktualnie dostępną kolorystyką i wybierz dla siebie swój ulubiony kolor.

Specyfikacja

Model: C1801

Przeznaczenie produktu:
40-105 cm, poniżej 19 kg.

Wymiary produktu w pozycji RWF:
65 x 58 x 51,5-62 cm (dł. x szer. x wys.)

Wymiary produktu w pozycji FWF:
65 x 58 x 62-76 cm (dł. x szer. x wys.)

Waga produktu: 14,22 kg.

Certyfikat zgodności: ECE R129/02

Wsparcie i Instukcje

Instrukcja obsługi

Skontaktuj się ze wsparciem