poznaj i-Spin™ E

Wyrośnięcie dziecka z nosidełka dla niemowlaka jeszcze nigdy nie było łatwiejsze. A wszystko to dzięki temu certyfikowanemu w standardzie i-Size fotelikowi z obrotowym o 360° siedziskiem. Zapewnia ono bezpieczny obrót podczas każdej wycieczki i sprawia, że zapięcie dziecka jest niezwykle proste.

łatwe obracanie

Płynnie obracaj i zmieniaj kierunki dzięki prostemu aktywatorowi obrotu siedziska Simple Swivel™, który umieszczony został dokładnie tam, gdzie naturalnie sięgasz dłonią.

 

trzy warstwy ochrony

Każda podróź jest bezpieczna dzięki ekskluzywnemu zagłówkowi Tri-Protect™ wyposażonemu w zapewniajacą optymalne bezpieczeństwo piankę z pamięcią Intelli-Fit™.

 

 

 

najinteligentniejsza ochrona boczna

Automatycznie uruchamiane osłony boczne Guard Surround Safety™ wysuwają i blokują się na zewnątrz skorupy fotelika, gdy uprząż jest napięta, aby dodatkowo absorbować siłę uderzenia.

 

wszystkie funkcje

  • Certyfikowany zgodnie ze standardem i-Size - ECE R129/03.
  • Montaż w pojeździe tyłem do kierunku jazdy (RWF) od 61 do 105 cm, 4 rok życia.
  • Możliwość montażu przodem do kierunku jazdy od 15 miesiąca do 105 cm, ok. 4 rok życia.
  • Mechanizm obrotu siedziska o 360° ułatwiający wkładanie i wyjmowanie dziecka.
  • Idealne rozwiązanie dla rodziców, którzy używali dla swoich najmniejszych pociech tzw. nosidełka, a obecnie chcieliby korzystać z najwyższych standardów bezpieczeństwa obrotowego fotelika i-Spin 360.

wymiary

zobacz również

nasze nagrody