i-Spin 360 E

poznaj i-spin 360™E

Wyrośnięcie dziecka z nosidełka dla niemowlaka nie może być łatwiejsze dzięki temu certyfikowanemu w standardzie i-Size fotelowi z obrotowym o 360° siedziskiem, które zapewnia bezpieczny obrót podczas każdej wycieczki i sprawia, że zapięcie dziecka jest niezwykle proste.

łatwe obracanie

Płynnie obracaj i zmieniaj kierunki dzięki prostemu aktywatorowi obrotu siedziska Simple Swivel ™, który umieszczony został dokładnie tam, gdzie naturalnie sięgasz dłonią.

trzy warstwy ochrony

Każda podróź jest bezpieczna dzięki ekskluzywnemu zagłówkowi Tri-Protect ™ wyposażonemu w zapewniajacą optymalne bezpieczeństwo piankę z pamięcią Intelli-Fit ™.

fotelik samochodowy i-spin 360e joie baby

najinteligentniejsza ochrona boczna

Automatycznie uruchamiane osłony boczne Guard Surround Safety™ wysuwają i blokują się na zewnątrz skorupy fotelika, gdy uprząż jest napięta, aby dodatkowo absorbować siłę uderzenia.

Gdzie kupić nasz produkt?

Zapoznałeś się ze szczegółowym opisem produktu? Chcesz go kupić, zobaczyć na żywo lub potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z jednym z naszych autoryzowanych sprzedawców w rejonie Twojego zamieszkania.

znajdź sklep

Dodatkowe informacje

Dowiedz się więcej: poznaj recenzje produktu, sprawdź certyfikaty i nagrody, jakie otrzymał, lub kup produkt w naszym sklepie on-line.

Recenzje
Certyfikaty
Kup produkt

wszystkie funkcje

Wybierz swój kolor

Zapoznaj się z aktualnie dostępną kolorystyką i wybierz dla siebie swój ulubiony kolor.

Specyfikacja

Model: C1801CA

Przeznaczenie produktu:
61-105 cm, do 19 kg.

Wymiary produktu RWF:
65 x 58 x 51,5-62 cm (dł. x szer. x wys.)

Wymiary produktu FWF:
65 x 58 x 62-76 cm (dł. x szer. x wys.)

Waga produktu: 14 kg.

Certyfikat zgodności: ECE R129/03

Wsparcie i Instukcje

Instrukcja obsługi

Skontaktuj się ze wsparciem