poznaj i-Gemm™ 2

Komfortowa i bezpieczna podróż w standardzie i-Size od urodzenia do 85 cm dzięki wzmocnionej warstwie ochronnej okolic głowy dziecka w zagłówku. Idealne połączenie z wybranymi wózkami dziecięcymi marki Joie lub z bazą i-Base™ Advance dla jeszcze bezpieczniejszych spacerów i podróży samochodem.

ochrona przed uderzeniem bocznymi

Każda przygoda jest bezpieczna dzięki ekskluzywnemu zagłówkowi Tri-Protect ™, który wyposażony jest w piankę z pamięcią Intelli-Fit™.

 

system bezpieczeństwa i-Size

Połącz z certyfikowaną w standardzie i-Size bazą i-Base ™ Advance, która jest również kompatybilna z certyfikowanym w standardzie i-Size fotelikiem samochodowym i-Venture ™, aby stworzyć jeden prosty system podróżny dla niekończących się przygód.

 

 

idealni partnerzy

Adaptery Joie lub inne adaptery w systemie Maxi Cosi® umożliwiają bezproblemowy montaż fotelika na większości wózków dziecięcych marki Joie lub na wskazanych przez producenta wózkach innych marek.

 

wszystkie funkcje

  • Przeznaczony dla dzieci o wzroście 40-85 cm (od urodzenia do 13 kg).
  • Montaż tyłem do kierunku jazdy (RWF).
  • Instalacja fotelika w samochodzie przy użyciu kompatybilnej bazy (produkt opcjonalny) – spełnia wówczas standardy nowej regulacji i-Size – ECE R129/03.
  • Możliwość montażu foteliki w samochodzie także przy pomocy 3-punktowego pasa bezpieczeństwa pojazdu – zgodnie ze standardem ECE R44/04.
  • Kompatybilny z bazami Joie i-Base™ Advance, i-Base™ oraz i-Base™ lx (sprzedawane oddzielnie).
  • Możliwość instalacji w samolocie na wybranych, akredytowanych przez linie lotnicze fotelach.

wymiary

zobacz również

nasze nagrody