poznaj fortifi™

Fotelik samochodowy przeznaczony dla dzieci o wadze od 9 do 36 kg. Umożliwia regulację oparcia także wtedy, gdy używany jest jako fotelik z wysokim oparciem. Pozwoli to zamieni każdą trudną podróż w bezpieczną i przyjemną przygodę.

odprężenie i relaks

Przemyślana konstrukcja z 4 pozycjami odchylenia oparcia. Wszystko po to, aby rosnącemu dziecku było zawsze wyjątkowo przytulnie. Zarówno kiedy siedzi i podziwia świat dookoła, jak i kiedy potrzebuje odchylić się dla przyjemnej drzemki.

 

miejsce do wzrastania

Gdy podnosisz zagłówek, aby dopasować go do wzrostu dziecka, boczne skrzydła AutoAdjust™ automatycznie się rozszerzają. Dzięki temu fotelik zapewnia więcej miejsca, aby pomieścić ramiona rosnącego dziecka.

 

 

 

łatwe przekształcenie

Schowaj uprząż fotelika w sprytnym schowku Harness Hideaway™. Pozwala on przechować uprząż fotelika zawsze, gdy dziecko zabezpieczone jest w foteliku pasem bezpieczeństwa pojazdu.

 

wszystkie funkcje

  • Przeznaczony dla grup wagowych 1/2/3.
  • Montaż przodem do kierunku jazdy od 9 do 36 kg, do ok. 12 roku życia.
  • 4-stopniowa regulacja pozycji odchylenia fotelika, także w trybie fotelika z wysokim oparciem.
  • 5-punktowy system zapięć fotelika z możliwością jego użycia do 18 kg, ok. 4 roku życia.
  • Skrzydła boczne w systemie AutoAdjust™ poszerzające się w chwili podnoszenia zagłówka, co ułatwia zmieszczenie się w foteliku rosnącego dziecka.
  • Niestandardowy schowek Harness Hideaway umożliwiający przechowywanie 5-punktowej uprzęży, gdy fotelik jest używany w grupach wagowych 2 i 3.

wymiary

zobacz również

nasze nagrody