every stage

poznaj every stage™

Pierwszy i jedyny, bo aż dla 4 grup wagowych: 0+/1/2/3. Fotelik samochodowy, który towarzyszy małemu podróżnikowi już od chwili urodzenia aż do 12 roku życia. Rośnie wraz z dzieckiem w każdy możliwy sposób i na każdym etapie.

4 fotele w 1

Przytrzymuje, przytula, dostosowuje się i chroni najmłodszych przez cały okres - zaczynając od fotelika skierowanego tyłem do kierunku jazdy od urodzenia do 18 kg i przekształcając się następnie w fotel skierowany przodem do kierunku jazdy od 9 do 36 kg.

przekształca się, aby dopasować

Wzrasta i poszerza się jednocześnie - w momencie podnoszenia zagłówka boczne skrzydła fotela rozszerzają się w systemie AutoAdjust™, dopasowując się do rozmiarów rosnących maluchów.

fotelik samochodowy every stage joie baby

skuteczny obrońca

Osłony Guard Surround Safety™ dodają dodatkową warstwę ochrony przed uderzeniami bocznymi, a wzmocniona stalowa rama pochłania energię po uderzeniu.

Gdzie kupić nasz produkt?

Zapoznałeś się ze szczegółowym opisem produktu? Chcesz go kupić, zobaczyć na żywo lub potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z jednym z naszych autoryzowanych sprzedawców w rejonie Twojego zamieszkania.

znajdź sklep

Dodatkowe informacje

Dowiedz się więcej: poznaj recenzje produktu, sprawdź certyfikaty i nagrody, jakie otrzymał, lub kup produkt w naszym sklepie on-line.

Recenzje
Certyfikaty
Kup produkt

wszystkie funkcje

Wybierz swój kolor

Zapoznaj się z aktualnie dostępną kolorystyką i wybierz dla siebie swój ulubiony kolor.

Specyfikacja

Model: C1209

Przeznaczenie produktu:
grupy wagowe 0+/1/2/3. 0-36 kg, ok. 0-12 rok życia.

Wymiary produktu:
54 x 48-52,6 x 65,5-85,5 cm (dł. x szer. x wys.)

Waga produktu: 8,24 kg.

Certyfikat zgodności: ECE R44/04

certyfikat fotelika samochodowego every stage certyfikat fotelika samochodowego every stage certyfikat fotelika samochodowego every stage certyfikat fotelika samochodowego every stage certyfikat fotelika samochodowego every stage

Wsparcie i Instukcje

Instrukcja obsługi

Instrukcja obsługi

Skontaktuj się ze wsparciem