poznaj every stage™ fx

Grupy wagowe 0+/1/2/3. Niezwykle wszechstronny fotelik samochodowy z łatwą instalacją ISOFIX przodem do kierunku jazdy dla 1. grupy wagowej. Dostosuje się do rosnącego dziecka na każdym etapie.

4 fotele w 1

Przeznaczony dla wszystkich grup wagowych, zaczynając do fotelika montowanego tyłem do kierunku jazdy od urodzenia do 18 kg, następnie przekształcając się w fotelik w trybie przodem do kierunku jazdy od 9 do 36 kg.

 

dostosowany do każdego etapu

Gdy zagłówek jest podnoszony, boczne skrzydła AutoAdjust™ rozszerzają się, dopasowując się tym samym do stale rosnącego malucha aż do osiągnięcia przez niego 12 lat.

 

 

 

solidny jak skała

Łatwa i stabilna instalacja za pomocą systemu ISOFIX w trybie przodem do kierunku jazdy dla 1. grupy wagowej oraz w systemie ISOSAFE dla bezpiecznej instalacji fotelika dla grup wagowych 2/3.

wszystkie funkcje

  • Obejmuje grupy wagowe: 0+/1/2/3.
  • 3 gwiazdki w testach zderzeniowych ÖAMTC (wiosna 2018 r.).
  • Instalacja fotelika w pojeździe tyłem do kierunku jazdy (RWF) do 18 kg/4 roku życia przy użyciu 3-punktowego pasa bezpieczeństwa pojazdu.
  • Instalacja fotelika w pojeździe przodem do kierunku jazdy (FWF) od 9 do 36 kg/12 roku życia.
  • Możliwość instalacji fotelika w trybie FWF dla grup wagowych 1, 2 i 3 wyłącznie przy użyciu 3-punktowych pasów bezpieczeństwa pojazdu
  • Opcja niezwykle prostej instalacji fotelika za pomocą złączy ISOFIX i pasa mocującego top tether w trybie FWF dla 1. grupy wagowej bez konieczności użycia pasów bezpieczeństwa pojazdu.

wymiary

zobacz również

nasze nagrody