elevate

poznaj elevate™

Przeznaczony dla grup wagowych 1/2/3 fotelik samochodowy gwarantujący skuteczną ochronę i wzrastający z Twoim dzieckiem przez długi okres jego życia - od 9 aż do 36 kg.

bezpieczny pomocnik

Zabezpiecza dzieci o wadze od 9 do 18 kg przy pomocy własnej, wewnętrznej 5-punktowej uprzęży i przekształca się następnie w fotelik dla starszaka zabezpieczający dziecko 3-punktowymi pasami bezpieczeństwa pojazdu od 15 do 36 kg.

skuteczny obrońca

Pełna ochrona przed uderzeniami bocznymi oraz panele Guard Surround Safety ™ zapewniają ochronę maluchów od głowy aż do bioder.

Fotelik samochodowy elevate Joie Baby

użyteczne dodatki

Wyposażony w dodatki zapewniające wygodę i liczne udogodnienia, między innymi w pełni wentylowane boki z siatki i zintegrowany uchwyt na kubek.

Gdzie kupić nasz produkt?

Zapoznałeś się ze szczegółowym opisem produktu? Chcesz go kupić, zobaczyć na żywo lub potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z jednym z naszych autoryzowanych sprzedawców w rejonie Twojego zamieszkania.

znajdź sklep

Dodatkowe informacje

Dowiedz się więcej: poznaj recenzje produktu, sprawdź certyfikaty i nagrody, jakie otrzymał, lub kup produkt w naszym sklepie on-line.

Recenzje
Certyfikaty
Kup produkt

wszystkie funkcje

Wybierz swój kolor

Zapoznaj się z aktualnie dostępną kolorystyką i wybierz dla siebie swój ulubiony kolor.

Specyfikacja

Model: C1405

Przeznaczenie produktu:
grupy wagowe 1/2/3, 9-36 kg, ok. 1-12 rok życia.

Wymiary produktu:
50 x 50,8 x 63-83 cm (dł. x szer. x wys.)

Waga produktu: 5,47 kg.

Certyfikat zgodności: ECE R44/04

Wsparcie i Instukcje

Instrukcja obsługi

Instrukcja obsługi

Skontaktuj się ze wsparciem