duallo

poznaj duallo™

Fotelik samochodowy dla starszaka (grupy wagowe: 2/3), który powiększa się i dopasowuje idealnie do rozmiarów rosnącego dziecka, aby wspólnie pokonać z nim każdy dystans aż do 12 roku życia.

rośnie w każdą stronę

11-stopniowa regulacja wysokości zagłówka, automatyczna regulacja szerokości boków oparcia fotelika i 3 pozycje głębokości siedziska zapewnią dzieciom wygodę i ochronę na każdym etapie.

zawsze dopasowany

Jednocześnie wzrasta i poszerza się dzięki systemowi symultanicznej regulacji AutoAdjust™, który sprawia, że w momencie podnoszenia zagłówka automatycznie rozszerzają się boki oparcia fotelika, co pozwala na jego dostosowanie do rozmiarów rosnącego dziecka, bez konieczności dodatkowej regulacji.

Fotelik samochodowy duallo

przetestowane bezpieczeństwo

Pełna ochrona przed uderzeniami bocznymi oraz panele Guard Surround Safety™ chronią dziecko od głowy po biodra, co przekłada się na wysokie noty fotelika w testach zderzeniowych.

Gdzie kupić nasz produkt?

Zapoznałeś się ze szczegółowym opisem produktu? Chcesz go kupić, zobaczyć na żywo lub potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z jednym z naszych autoryzowanych sprzedawców w rejonie Twojego zamieszkania.

znajdź sklep

Dodatkowe informacje

Dowiedz się więcej: poznaj recenzje produktu, sprawdź certyfikaty i nagrody, jakie otrzymał, lub kup produkt w naszym sklepie on-line.

Recenzje
Certyfikaty
Kup produkt

wszystkie funkcje

Wybierz swój kolor

Zapoznaj się z aktualnie dostępną kolorystyką i wybierz dla siebie swój ulubiony kolor.

Specyfikacja

Model: C1034BA

Wymiary produktu:
50-54 x 44-51 x 63,5-85,5 cm (dł./szer./wys.)

Waga produktu: 6,84 kg

Przeznaczenie produktu:
grupy wagowe 2/3, 15-36 kg; ok. 4-12 rok życia

Certyfikat zgodności: ECE R44/04

Wsparcie i Instukcje

Skontaktuj się ze wsparciem