VERSATRAX – nowy członek rodziny Trax

VERSATRAX – nowy członek rodziny Trax

Przedstawiamy Wam nowość w rodzinie Joie! Pierwszy wózek z przekładanym siedziskiem z rodziny trax – VERSATRAX, który będzie Waszym nowym i niezastąpionym towarzyszem podróży!

Ten wielozadaniowy produkt z pewnością ułatwi Wasze życie, dzięki bezproblemowemu przystosowywaniu się do zmieniających się potrzeb dziecka. Wózek posiada możliwość wpięcia gondoli oraz fotelika samochodowego przy użyciu adapterów (dostępne w zestawie), a także opcję ustawienia siedziska przodem lub tyłem do kierunku jazdy, co znacznie ułatwi spacery z Waszym maluchem.

Co więcej, dzięki poręcznemu i szybkiemu mechanizmowi zwalniania umiejscowionemu z tyłu siedziska nie trzeba tracić czasu i energii na składanie wózka. Po prostu złóż wózek do przodu i pociągnij go za uchwyt z tyłu siedziska, aby uruchomić błyskawiczny system składania jedną ręką.

Nieważne, czy siedzisko jest ustawione tyłem, czy przodem do kierunku jazdy, wózek versatrax™  składa się do kompaktowych rozmiarów już przy jednym szybkim pociągnięciu. Równie prosty system rozkładania pozwala na ekspresowe rozłożenie i powrót na drogę.

Versatrax™ łączy w sobie estetykę i komfort jazdy, nie zapominając przy tym o kluczowej funkcjonalności. Wybierz się w miasto stylowym i praktycznym wózkiem nagrodzonym za swój design (reddot award 2019), któremu skóropodobne detale oraz opływowa rama dodają szyku i elegancji.

Szereg dodatkowych funkcji sprawia, że produkt staje się jeszcze bardziej atrakcyjny! Siedzisko rozkładane jest do pozycji leżącej, co pozwala noworodkom i energicznym maluchom słodko drzemać w trakcie podróży. Regulowany miękki podnóżek daje możliwość małym pasażerom, aby zrelaksować się i odpocząć w najbardziej odpowiadającej im pozycji. Dodatkowo, każdą rzecz z twojej listy najpotrzebniejszych do wzięcia możesz schować w pojemnym koszu z łatwym dostępem zarówno z przodu, jak i tyłu wózka, niezależnie od kierunku ustawienia siedziska. Tkanina łatwa w utrzymaniu czystości jest odporna na zagniecenia, a także idealnie sprawdzi się w każdą pogodę i w każdą porę roku. Wodoodporna budka z filtrem UPF 50+ chroni dziecko przed warunkami atmosferycznymi, a dzięki wbudowanemu okienku peek-a-boo masz możliwość sprawdzić co aktualnie robi Twój maluszek. Wypełnione pianką amortyzowane koła pozwalają dziecku i rodzicowi pokonać nawet najbardziej wymagający teren, gdzie nigdy nie zostaniesz zaskoczony przebitym kołem.  5-punktowe pasy bezpieczeństwa SoftTouch z miękkimi nakładkami pomagają w utrzymaniu bezpieczeństwa oraz komfortu dziecka. Praktycznym dodatkiem z pewnością okaże się przyjazny dla butów, jednodotykowy hamulec, który zabezpieczy dziecko i pozwoli utrzymać wózek w miejscu. W zestawie z wózkiem znajdziecie uniwersalny adapter pasujący zarówno do fotelika samochodowego, jak i do gondoli ramble™ XL.

Jeśli chodzi o kompatybilność z fotelikami samochodowymi, producent marki Joie przygotował trzy atrakcyjne propozycje: fotelik I-Gemm, I-Level oraz I-Snug.

Zakup Versatraxa z pewnością będzie najlepiej podjętą decyzją w kompletowaniu wyprawki dla Waszego dziecka. Sami zdecydujcie jaki kolor dobierzecie, a także czy potrzebujecie zestawu 2w1 czy 3w1.