i-Snug™ – fotelik samochodowy w standardzie i-Size

i-Snug™  – fotelik samochodowy w standardzie i-Size

i-Snug to nowy fotelik samochodowy, który zaskoczy Cię swoją lekkością! Jako część systemu podróżowania i-Size, jest doskonale przygotowany na przewożenie maleństwa już od urodzenia. Został zaprojektowany z myślą o pierwszej podróży dziecka do domu, pierwszym wyjeździe do żłobka i wielu innych przygodach.

I-Snug to jeden z najlżejszych fotelików w swojej klasie. Waży zaledwie 3,25 kg co znacznie ułatwia codzienne podróże, czyniąc każdą z nich przyjemnością. Rodzice korzystając z tego fotelika nawet nie odczują słodkiego ciężaru swoich dzieci.

Fotelik jest wyposażony w dodatkowe funkcje: boczne wzmocnienia oraz instalację opartą o system ISOFIX. Dzięki temu Ty i Twoje dziecko będziecie mogli spokojnie odetchnąć mając gwarancję, że Wasze podróże będą bezpieczne. Z pewnością pomoże w tym również ekskluzywny zagłówek Tri-Protect™ z trzema warstwami zabezpieczenia składający się z opatentowanej pianki Intelli-Fit™, która zapewnia doskonałą ochronę przed uderzeniami bocznymi.

Przy użyciu odpowiednich adapterów Joie i Maxi-Cosi® fotelik i-Snug z łatwością przymocuje się do Twojego ulubionego wózka za pomocą jednego kliknięcia. Fotelik możecie bez problemu zamontować na kompatybilnych modelach wózków.

W przypadku częstych podróży samochodem życie ułatwi Wam kompletny system podróżowania 3w1 o nazwie FAMILY FIX, na który składają się nosidełko i-Snug, fotel i-Venture i kompatybilna z nimi baza i-Base Advance. Dzięki niemu Twoje dziecko będzie mogło bezpiecznie podróżować już od pierwszych dni życia.

Jeśli chodzi o pozostałe zalety, które z pewnością zachęcą Cię do zakupu tego produktu to po pierwsze funkcjonalny 3-punktowy system zapięć, który ułatwi zapinanie pasów bezpieczeństwa dziecka. Dodatkowym atutem jest ich dostosowywanie już za pomocą jednego pociągnięcia. Miękka wkładka dla niemowląt dostosowana do rozmiarów najmłodszych pasażerów z pewnością podniesie komfort podróży. Materiały, z których zostało wykonane poszycie fotelika, są w pełni usuwalne, a co za tym idzie istnieje możliwość wyprania ich w pralce. Fotelik zawiera wygodne tkaniny dodatkowo regulujące temperaturę oraz odprowadzające wilgoć. Dzięki nim wrażliwa skóra dziecka może oddychać. Wodoodporna budka z filtrem UPF 50+ chroni dziecko przed warunkami atmosferycznymi, a dodatkowa możliwość jej usunięcia pozwala dziecku na dostęp do większej ilości promieni słonecznych, a także świeżego powietrza. Zaokrąglona podstawa to świetny dodatek, który pozwala na bujanie i relaks dziecka po skończonej przejażdżce.

Wybór fotelika i-Snug z pewnością uprzyjemni i ułatwi codzienne podróżowanie, ale przede wszystkim zapewni Twojemu dziecku najwyższe bezpieczeństwo w najnowszym standardzie i-Size.