i-Spin 360 Signature – obracany o 360° fotelik z systemem bezpieczeństwa i-Size

i-Spin 360 Signature – obracany o 360° fotelik z systemem bezpieczeństwa i-Size

i-Spin Signature to nowość z ekskluzywnej kolekcji produktów Joie! Jest to obrotowy o 360° fotelik samochodowy zgodny z normą i-Size, który możesz zamontować tyłem lub przodem do kierunku jazdy, bądź ustawić w jednej z wybranych pozycji bocznych dla łatwiejszego dostępu do dziecka. Wzbogacony został o dodatkowe funkcje, które z pewnością ułatwią i uprzyjemnią codzienne podróżowanie z dzieckiem.

Elegancko wykonana linia produktów Joie Signature została stworzona specjalnie, aby wspomnienia każdej chwili z dzieckiem mogły trwać wiecznie. Połączenie legendarnego brytyjskiego designu i światowych trendów zaowocowało powstaniem niezwykle eleganckiej kolekcji pełnej klasy. Gustownie postarzone akcenty z ekoskóry w kolorze koniaku dodają wyrafinowania, natomiast ciepłe, pikowane tkaniny o grubym splocie sprawiają, że produkty wyglądają przyjemnie i przytulnie.

Fotelik jest zgodny ze standardem i-Size i obraca się o 360°, co pozwala ochronić dziecko w foteliku zamontowanym zarówno w trybie tyłem (do 4 roku życia), jak i przodem do kierunku jazdy (od 15 miesięcy do 4 roku życia).

Uruchamiany za pomocą jednej ręki aktywator obrotu Simple Swivel™ umieszczony jest w łatwo dostępnym miejscu, umożliwiając bezproblemowe obracanie fotelika.

Osłony Guard Surround Safety™ automatycznie włączają się po zapięciu pasów bezpieczeństwa i dają dodatkową ochronę w przypadku zderzenia bocznego. Ponadto, bezpieczeństwa dodaje zagłówek Tri-Protect™, który dzięki trzem warstwom ochrony wewnątrz fotelika i opatentowanej piance z pamięcią Intelli-Fit™ zapewnia jeszcze większy spokój w trakcie podróży z dzieckiem.

Blokada Smart Ride™ pozwala utrzymać Twoje dziecko w foteliku w trybie tyłem do kierunku jazdy aż do momentu, kiedy dziecko będzie mogło być bezpiecznie przewożone w trybie przodem do kierunku jazdy (nie wcześniej niż od 15 miesiąca).

Niezwykle przydatna regulacja Sleepytime tilt™ obejmuje 6 pozycji ustawienia kąta fotela, które mogą być stosowane w obu trybach: tyłem i przodem do kierunku jazdy.

W trosce o indywidualne dostosowanie fotela do małego pasażera zastosowano 6-stopniowy system symultanicznej regulacji zagłówka i uprzęży Grow Together™, który jest regulowany jedną ręką bez konieczności ponownego dopasowywania. Co więcej, specjalna wkładka dla niemowlaka składa się z kilku elementów dla jeszcze lepszego komfortu. Dodatkowo w zestawie znajduje się drugie pokrycie, idealne na ciepłe słoneczne dni.

Podsumowując, fotelik samochodowy i-Spin Signature to świetny towarzysz podróży już od najwcześniejszych chwil życia Twojego dziecka. Jego klasyczny styl połączony z ponadczasową jakością idealnie dopasuje się do potrzeb Twojej rodziny. Ten model fotelika z pewnością sprosta Waszym oczekiwaniom.