i-Venture – fotelik łączący w sobie funkcjonalność i bezpieczeństwo

i-Venture – fotelik łączący w sobie funkcjonalność i bezpieczeństwo

W Joie wyznajemy zasadę „dłużej tyłem do kierunku jazdy znaczy bezpieczniej”. Statystyki pokazują, że ustawienie fotelika tyłem do kierunku jazdy zmniejsza ryzyko urazu szyi i główki dziecka, aż do 70%. Dlatego i-Venture™ pozwala dzieciom na dłuższą jazdę tyłem aż do 4 roku życia dla ich większego bezpieczeństwa i komfortu. Fotelik łączy w sobie wygodę i praktyczność idealnie dopasowując się do zmieniających się potrzeb dziecka. Dodatkowo, jako część systemu i-Size, zmienia codzienną rutynę w niezwykle spędzone chwile.

Zarówno Ty, jak i Twoje dziecko możecie spokojnie odetchnąć, wiedząc, że fotelik jest wyposażony w dodatkowe funkcje: boczne wzmocnienia oraz instalację opartą o system ISOFIX, które potwierdzone są najnowszymi testami bezpieczeństwa. Ponadto, ekskluzywny zagłówek Tri-Protect™ z trzema warstwami zabezpieczenia składa się z opatentowanej pianki Intelli-Fit™, która zapewnia doskonałą ochronę przed uderzeniami bocznymi, dbając o bezpieczeństwo dziecka.  Teraz bez obaw możecie pokonywać setki kilometrów wiedząc, że nasz fotelik ochroni Wasze dziecko.

Warto podkreślić, że dzięki wbudowanym osłonom Guard Surround Safety™ , które dodatkowo absorbują siłę w przypadku zderzenia możecie liczyć na dodatkową pomoc. Blokują się w kierunku zewnętrznym od fotelika, aby spowolnić moc uderzenia zanim dotrze do siedziska i siedzącego w nim cennego pasażera.

W i-Venture wygoda i komfort łączą się z żelaznymi wymogami bezpieczeństwa. Wzmocniona stalowa skorupa wewnętrzna fotelika została zaprojektowana tak, aby zwiększyć jej wytrzymałość i odporność.

Przypominamy, że produkty Joie łączą się w tzw. rodziny. Oznacza to, że kompletując wyprawkę, w której uwzględniłeś fotel i-Venture, możesz dokupić bazę i-Base Advance oraz fotelik i-Snug i tym samym cieszyć się rozwiązaniem FAMILY FIX od Joie już od pierwszych dni życia maleństwa.

Jeśli jeszcze nie jesteś przekonany do zakupu fotelika i-Venture to przedstawiamy pozostałe zalety. Pierwsza z nich to 8-stopniowy system symultanicznej regulacji zagłówka i uprzęży Grow Togetherregulowany jedną ręką bez konieczności ponownego dopasowywania. Kolejna to wyjmowana wkładka dla niemowlaka składająca się z 3 oddzielnych elementów dla indywidualnego dopasowania na każdym etapie. Z pewnością warto dodać, że zamontowany w foteliku 5-punktowy system zapięć z osłonami na pasach naramiennych i klamrze jest również regulowany przy użyciu jednej ręki. O jeszcze większy komfort Twojego dziecka zadba system wentylacyjny umieszczony w skorupie fotelika, który zawiera wygodne tkaniny dodatkowo regulujące temperaturę oraz odprowadzające wilgoć. Materiały są łatwe do zdjęcia i założenia, a dodatkowo możecie je prać w pralce, co z pewnością ułatwi ich utrzymanie w czystości.

Wszystkie obawy możesz zostawić w domu wybierając się na przejażdżkę z nowym fotelem i-Venture od Joie!