Serina 2w1

Joie Serina 2w1, szczera opinia

Gdy okazało się, że Gabi to typ nieodkładalny, potrzebujący ogromu uwagi zaczęłam pędem szukać odpowiedniego bujaczka/leżaczka by odciążyć kręgosłup. Najmłodsza nie jestem, a on całkiem solidny chłopak i po całym dniu noszenia mojego skarbu kładłam się do łózka jak potrącona przez czołg. Przewertowałam milion stron, sklepów i opinii... aż wpadła mi w oko Serina!

Joie Serina 2w1 to hybryda, połączenie huśtawki z bujaczkiem/leżaczkiem. Moją uwagę przykuł przyjemny, delikatny design i niezwykła funkcjonalność. Choć cena wydaje się nie najniższa, to wierzcie mi: ten produkt jest wart każdej wydanej na niego złotówki!
Huśtawka posiada 6 szybkości bujania - również poziom zero, jednym kliknięciem wymontowuje się ją ze stelaża i wówczas staje się przenośnym bujaczkiem/leżaczkiem. Mnie najbardziej zaskoczyła właśnie łatwość przekształcenia produktu z jednej funkcji w drugą. Jeden klik i mamy bujaczek w ręku, bez dodatkowego wysiłku montujemy go ponownie. Z obu funkcji korzystamy każdego dnia. Zaraz po posiłku nie kładę Gabrynia na płasko, by zminimalizować ryzyko ulania - wówczas kołysze się chwilę na Joie. Razem jemy śniadanko z Oliwierem, podczas gdy maluszek siedzi w swoim leżaczku; dzięki rozkładanej nóżce mogę ograniczyć zakres samoczynnego bujania się. Po śniadaniu zwykle biorę Gabrynia "pod pachę", idziemy do pokoju i bez dodatkowego klikania umieszczam go ponownie w stelażu.

Każda mama wie jak bardzo taki przenośny bujaczek się przydaje; możemy dziecko zabrać ze sobą do kuchni, łazienki czy na balkon - maluch nie musi leżeć całkiem płasko i patrzeć w sufit, bierze czynny udział w życiu domowników. Huśtawka sama w sobie jest fajnym urozmaiceniem i pomaga nam gdy Gabryś ma gorszy dzień, rytmiczne kołysanie, delikatna melodyjka uspokajają go i relaksują. U nas Joie Serina zjawił się gdy mały miał około miesiąca ale nadaje się także dla dzieci od urodzenia dzięki wyprofilowanej wkładce i podusi, która utrzymuje główkę w odpowiedniej pozycji. O właśnie! Gdy mieliśmy problem z ululaniem maluszka z pomocą przychodziła właśnie Serina; Gabrysiowi udało się zasnąć kilka razy dzięki huśtawce.
Wart pochwalenia jest jeszcze jeden fakt: całe siedzisko można zdemontować, a tkaninę wyprać co gwarantuje wysoki poziom higieny. Wszystko montowane jest na solidne zatrzaski więc nie ma obaw, że samo się coś poodpina. 


Najważniejsze cechy Joie Serina 2w1 w pigułce:

Jeśli szukacie urządzenia wielofunkcyjnego, bez zbędnych gadżetów, pierdół, łatwego do czyszczenia i wygodnego dla dziecka, to poważnie zastanówcie się nad zakupem Joie Serina 2w1. My nieustannie od ponad 3 miesięcy każdego dnia korzystamy z tego cuda i pewnie jeszcze długo będziemy. Gabryś chętnie przesiaduje w wygodnym bujaczku - możliwość odpięcia miśków sprawia, że możemy zamontować inne zabawki więc nie ma nudy! Wiem już, że część z Was zna markę Joie - osoby, które nie miały z nią styczności zapraszam do oficjalnego dystrybutora na stronę 4kids (znajdziecie tam zarówno produkty marki, jak i wiele innych ofert renomowanych producentów).

Słodkich snów i udanej zabawy życzy Joie.

Kontakt

4KIDS SKLEP FIRMOWY

ul. Józefa Marcika 27

30 - 443 Kraków

+48 881 919 785

9 - 17


Copyright © Joie
Projekt i wykonanie: